Hot

Z13 Panzerhand nahakaitsekreem kreemkinnas töökätele soomukkäsi kätekaitse kreem

27.16

Kaitsekreem töökätele on nagu nähtamatu kinnas raskestieemaldatava mustuse ja agressiivsete kemikaalide eest. Kaitseb mustuse, õli, lahustite, värvi, tahma, liimi, piduritolmu nagu ka teiste tugevate kemikaalide eest. Laseb kätel hingata, läbipaistmatu ja nahasõbralik. Valmistatud looduslikest komponentidest. Ei sisalda parabeene ja värvaineid. Kliiniliselt testitud. pH=6. Pumbaga pakend, 400ml.

Hurry, only 1 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

15.07.2024 - 31.07.2024 kollektiivpuhkuse ajal tehtud tellimused saadame välja alates 01.08.2024

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Nahakaitsekreem kreemkinnas töökätele soomukkäsi kätekaitsekreem Z13 Panzerhand kaitseb nagu nähtamatu kinnas raskestieemaldatava mustuse ja agressiivsete kemikaalide eest. Kaitseb mustuse, õli, lahustite, värvi, tahma, liimi, piduritolmu nagu ka teiste tugevate kemikaalide eest. Laseb kätel hingata, läbipaistmatu ja nahasõbralik. Valmistatud looduslikest komponentidest (kaoliin, talk ja taimne glütseriin). Ei sisalda parabeene ja värvaineid. Kliiniliselt testitud. pH=6. Pumbaga pakend.

kasutamine

Kandke õhukese kihina puhastele ja kuivadele kätele ja hõõruge põhjalikult laiali k.a küüntele ja küünevallile. Laske mõni minut kuivada. Ei vabasta kinnaste kandmise kohustusest, kui see on eeskirjades ja ohutuslehel ettenähtud.

koostis

vesi, talk, kaoliin, tsetearüül, alkohol, steariinhape, palmitiinhape, glütseriin, tseteareet-20, naatriumlaurisulfaat, naatriumsetearüülsulfaat, parfum, naatriumbensoaat, kaaliumisorbaat, hüdroksütsitronellal, bensüülsalitsülaat, heksüültsinnomaloon, alfa-isomomaloon. Avatud pakendis säilib 12 kuud.

Toode on õige sinule kui soovid

  • kaitsta käsi mustuse, õli ja agressiivsete kemikaalide eest
  • parimaid looduslikke komponente
  • nähtamatut hingavat kostist, pH=6
  • Kliiniliselt testitud Šveitsi kvaliteeti
Kaal
0.5 kg
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

400ml

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/