-37%

MicrofiberRedPearl350 5-pakk mikrofiiberlapp vahatamislapp poleerimislapp

Original price was: 17.48€.Current price is: 11.02€.

Mikrofiiberlapp poleerimistöödeks, vahaeemalduseks ja puhastamiseks. Tänu spetsiaalsele struktuurile ja laserlõigatud servadele pühib tugevalt kleepuvad jäägid ja mustuse kiiresti ja põhjalikult, pindasid kriimustamata. Suurus 40x40cm. Soodus 5-pakk.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

15.07.2024 - 31.07.2024 kollektiivpuhkuse ajal tehtud tellimused saadame välja alates 01.08.2024

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Mikrokiudlapp vahatamislapp poleerimislapp sõiduki lakihooldustöödeks ja puhastamiseks. Mikrokiudlapi silmuskujuga pärlstruktuur sobib ideaalselt poleermaterjali ja lakihooldusvahendite kokkupühkimiseks lakipinnalt. Annab olulise ajavõidu poleerimistöödel, eriti pehmete lakkide puhul. Spetsiaalne mikrofiibri pärlstruktuur võimaldab töötada ebeme ja tolmuvabalt. Ülimalt elastne ja pikaajaliselt vastupidav. Sobib ka paljudeks teisteks töödeks nagu klaaside puhastamine ja salongihooldustöödeks. Värvus: punane.

Hooldamine

Kasutamisel salongipuhastuseks pese uus lapp eelnevalt läbi. Pesta 60 kraadi juures eraldi või sama värvitooni asjadega. Mitte triikida ja mitte pesta kloori siseldavate ainetega ja mitte kasutada pesupehmendajat. Pärast igat kasutust loputada sooja veega.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pühkida poleermaterjali lakipinalt kiiresti ja jäägivabalt
  • puhastada sõiduki tundlikke detaile
  • hooldada sõiduki salongi
  • optimaalset käepärast suurust 40x40cm ja kohevust 350g/m2, mis sobib paljudeks erinevateks töödeks
  • lõigatud servaga mikrokiudlappi, mis sobib ka kõige tundlikumate pindade töötlemiseks
Kaal
0.05 kg