-37%

MaxGlassClothXL 55×63 klaasipesulapp aknapesulina suur

Original price was: 7.26€.Current price is: 4.58€.

XL suuruses mikrofiibermaterjalist lapp efektiivseks klaaside puhastamiseks sõidukis ja hoonetes. Võimaldab ühe lapiga puhastada rohkelt klaasipindasid. Hoiab kokku klaasipesuvedeliku kulu ja ei aja ebemeid. Pikaajaliselt vastupidav, õmmeldud äärtega. Suurus 55x63cm. Värvus roheline.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Klaasipesulapp, aknapesulina, klaasilapp, sanitaarlapp, suur. Pikaajaliselt vastupidava mikrokiust lapiga on klaaside puhastamine vähem vaevanõudev, kiirem ja põhjalikum kui paberiga. Klaasilapp säästab paberi ja klaasipesuvedeliku kulu ning ei aja ebemeid ega tükke. Spetsiaalse mikrofiibermaterjalist lapiga eemaldad klaaspindadelt tugeva mustuse, mida paberiga ei ole võimalik puhastada. Saavutad triipudeta puhta klaaspinna kiiresti ja vähese vaevaga sõidukis ja majapidamises.

Tänu lapi suurtele mõõtmetele ei vetti kiiresti ja võimaldab ühe lapiga puhatada rohkem klaaspindasid. Eriti hea kasutada suurte klaaspindade puhastamiseks Sobib keraamiliste ja kroomitud pindade nagu valamud ja segistid, sõidukite kroomdetailid, puhastamiseks ja viimistlemiseks. Eemaldab pindadelt samaaegselt puhastamisega baktereid. Tänu vastupidavatele õmmeldud servadele hoiab lapp kuju ka pärast paljusid kasutus- ja pesukordi. XL suurus 55x63cm. Värvus roheline.

Hooldamine

Pesta 60 kraadi juures eraldi või sama värvitooni asjadega. Mitte triikida ja mitte pesta kloori sisaldavate ainetega ja mitte kasutada pesupehmendajat. Pärast igat kasutust loputada sooja veega.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pesta klaaspindu põhjalikumalt, kiiremini ja vähese vaevaga
  • säästa paberi ja klaasipesuvedeliku kulu
  • vältida ebemete ja paberitükkide eraldumist pindadele
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit, mis peab vastu kuni 500 pesukorda pesumasinas
  • ühe XL suurus lapiga pesta võimalikult palju klaaspindasid
  • eemaldada sanitaarpindadelt baktereid
  • saavutada krsitallselgeid klaaspinnad ilma vähimate triipudeta
Kaal
0.01 kg