Carlack Glass Finish Classic klaasikaitsevahend klaasivaha peeglikaitse esituledekaitse

31.84

Nano klaasivaha annab tuuleklaasile, peeglitele, esituledele ja kõikidele teistele klaaspindadele tugevalt vetthülgava kaitsekihi. Väheneb oluliselt klaasipühkijate töökoormus ja paraneb nähtavus. Kõikide sõidukiklaaside töötlemiseks ja märgruumides kasutamiseks. Saavutab pikaajaliselt ca 6 kuud vastupidava ja tugevalt vetthülgava kaitsekihi. Minimaalne ainekulu paljudeks kasutuskordadeks. Eriliselt lihtne ja kiire paigaldus. 250ml.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Klaasikaitsevahend klaasivaha peeglikaitse esituledekaitse moodustab klaasile ühtlase struktuuriga nano kaitsekihi, mis on tugevalt vett ja mustust tõrjuv. Vähendab oluliselt klaasipühkijate kasutamisvajadus ja töökoormus. Vihmapiisad ei koondu kokku vaid kanduvad ära tuulega ja ei moodustu väljavaadet häirivat veekihti aknale.

Pärast ainega töötlemist saab klaasipind ülimalt sile, mis vähendab lörtsi, lume, tolmu, õli, putukate haardumist tuuleklaasile, peeglitele ja klaasist tuledele. Tuuleklaasi, mis on kaetud Carlack GLASS FINISH’iga on klaasipühkijatel palju kergem puhastada ja ka jääd on lihtsam klaasilt eemaldada. Vesi kandub maha juba väikese sõidukiiruse juures. Pikendab klassipühkijate eluiga. Kaitsekiht on vastupidav tuuleklaasipesuvedelikule ja klaasipesuainetele. Väga väikesese ainekuluga, piisab klaaside katmiseks ca 30 korda.

Kasutamine

Puhasta klaasipind põhjalikult klaasipuhastusvahendiga Carlack GLASS CLEAR’iga või kasuta Maxolen 20 Glass Cleaner ja kuivata. Eriti hea haakumise saavutab klaas kui puhastada eelnevalt puhastussaviga või puhastussavi lapiga. Lisa Carlack GLASS FINISH’it mikrofiiber aplikaatorile, lapile või paberile ja kanna klaasile ühtlaste sirgjooneliste ülekattuvate liigutustega. Lase kuivada 10 minutit. Poleeri jäägid maha mikrokiust lapiga niikaua kui klaas on puhas. Vajadusel niisuta kuivanud pinda jääkide eemaldamiseks vähese pihustusveega. Tuuleklaasi kaitset on soovitav uuendada pärast 4 – 6 kuu möödumist ja kõiki teisi klaaspindu iga 6 – 8 kuu järel.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • parimat nähtavust liiklusele
  • säästa klaasipühkijaid
  • eemaldada klaasipindadelt lihtsamalt mustust ja jääd
  • klaasipesuvedelikule vastupidavat kaitset, mis kestab kuni 12 kuud
  • kiiresti ja lihtsasti paigaldatavat klaasikaitset
  • eriliselt väikest ainekulu
  • auhinnatud Carlack nano-tehnoloogiat
Kaal
0.25 kg
Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

Suurus

250ml

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/