-37%

RotaryBackingPlateM14 125mm 150mm poleerimispadja kinnitustald alustald

43.5845.81

Poleerimispadja kinnitustald klassikalisele pöörlevale poleerimisaparaadile diameetriga 125mm ja 150mm. Eriliselt õhuke ja kerge karbonoptikaga disain võimaldab täpset poleerimist ja parimat professionaalset tulemust. Sobib poleerimismasinatele kinnitusega M14.

Kiire järeltellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 5-8 päeva
Soome 9-14 päeva
Läti 9-14 päeva
Leedu 9-14 päeva
Rootsi 9-14 päeva

Poleerimispadja kinnitustald alustald poleerimistald pöörlevale poleerimismasinale, kinnitusega M14. Spetsiaalse õhukese struktuuriga ja eriliselt kerge poleerimistald võimadab hõlpsasti töödelda kitsastes detailivahedes nagu katusereelingud, põrkerauad ja pagasiluugi servad. Tänu läbipainduvatele servadele kohandub erikujuliste ja ümarate pindadega ja võimaldab töödelda detailidega ristuvaid servi eriti lähedalt. Tugeva haakuvusega Velcro takjariba hoiab poleerimispatju tugevalt kinni ja säilitab haakuvuse pikaajalisel kasutamisel. Saadaval läbimõõduga 125mm 5” ja 150mm 6”.

Toode on õige sinule kui soovid

  • tugevat Velcro kinnitust, õhuksest kerget disaini ja läbipainduvaid alustalla servi
  • töödelda lakipinda maksimaalselt ühtlaselt k.a detailivahedest ja äärtest
  • kiirendada poleerimise tööaega ja saavutada parimat tulemust
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit tuntud tootjalt
Kaal
-
Suurus

125mm 5'', 150mm 6''