-37%

MagicMaxSponge plekieemaldaja melamiin mikroabrasiivšvamm plekikustutaja

Original price was: 11.10€.Current price is: 6.99€.

Plekikustus melamiinšvamm professionaalseks kasutamiseks. Mikroabrasiivšvamm eemaldab raskestieemaldatavad plekid ja tugeva mustuse õrna peenlihvimise käigus. Pakis 10tk. Švammi mõõtmed 110x63x38mm.

Hurry, only 9 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Plekieemaldaja melamiin mikroabrasiivšvamm plekikustutaja professionaalseks kasutamiseks. Melamiinist plekieemaldussvamm on mikroabrasiivse toimega ja töötab ilma kemikaalideta, vaid puhta veega. Imešvamm eemaldab raskestieemaldatavad plekid imepeenikese mahalihvimise teel. Puhast švammi saab korduvkasutada.

Plekikustutajat on hea kasutada mustuse ja plekkide korral, kui puhatuskemikaalid ei toimi või on pleki laialivalgumise või imendumise oht. Saab kasutada kergelt struktuursete ja värvitud pindade puhul, nagu seinad ja laed, sõiduki nahkistmed, kuid peab arvestama võimaliku struktuurimuutusega ja värvkatte pealmise kihi eemaldamisega.

Populaarsed kasutusvaldkonnad: sõiduki raskestimäärdunud nahksalongi puhastamine plekkidest ja teksaspükste sinise värvi eemaldamine; pliidilt, ahjust ja köögitarvikutelt kõrbenud toidujääkide eemaldamine; markeri- ja pastapliiatsivarjude eemaldamine; seinte, lagede ja põranda puhastamine kinga- ja teistest hõõrumisjälgedest; veesetete eemaldamine dušsiruumist, vannist, basseinidest ja veesõidukitelt; kõikide teiste tugevate siledate pindade puhastamine, mille pinnakatted taluvad peenlihvimist.

Kasutamine

Kasutada vaid niisutult puhta veega. Mitte kasutada koos kemikaalidega. Avalda survet niivähe kui võimalik, et säilitada pinnakatteid. Jälgi, et imešvamm oleks absoluutselt puhas, et vältida mustuse laialikandumist ja ristsaastumist vajadusel loputa švammi kraani all põhjalikult puhta veega. Heledate pindade korral kasuta uut švammi. Švamm vajab väljavahetamist, kui hakkab pudenema. Tarviku sobivust kontrollida pinna mittenähtavas kohas.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • puhastada plekke ja pindu ülipeenikese melamiin mikroabrasiiviga mahalihvimise teel
  • ühtlustada hõõrdejälgi, eemaldada veesetteid ja sissepõlenud mustust
  • vastupidavat kavaliteetset plekikustutajat
  • uskumatuid puhastustulemusi lootusetutes olukordades
Kaal
0.1 kg