29 Plasto Flash Care plastiku kummi vinüüli kunstnaha mootori puhastus hooldus ja kaitse silikoonita

27.11427.56

Plastihooldusvahend puhastab hooldab ja kaitsteb kõik plastikust, kunstnahast, vinüülist ja kummist detailid ning taastab pindade värskuse. Sobib sõiduki plastikliistude, lävekaitsete, istmete, kummitihendite, mootori ja mootoriruumi välkkiireks hoolduseks ja ruumidesse. Optimaalselt tugevad puhastusomadused kunstnahast salongidetailidel. Muskuliinse tugeva lõhnanoodiga. UV-kaitsega. Vett ja tolmu eemaletõukava ja antistaatilise toimega. Üle 60 aasta täiustatud Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Plastiku vinüüli kunstnaha kummi mootori puhastus ja hooldusvahend silikoonita. Optimaalse lahustisisaldusega plastiku kiirhooldusvahend puhastab, hooldab ja kaitseb plastikust ehisliistud ja lävekaitsed, vinüülpolstrid, kummitihendid, kunstnahast istmed ja polstrid, mootori ja mootoriruumi ja kõik teisied plastikust sõiduki sise- ja välisdetailid. Värskendab ja annab pindadele siidmati viimistluse. Vett ja tolmu eemaletõukavate omadustega ja antistaatilise toimega. Kaitseb päikese söövitava UV-kiirguse eest. Intensiivse lõhnanoodiga.

Hea kasutada heledates toonides kunstnaha puhastamiseks, hooldamiseks ja kaitsmiseks. Taastab naha ilusa läike, värskuse ja lõhna. Eemaldab värsked teksapükste hõõrdumisjäljed heledatelt istmetelt. Sobib hästi uksetihendite, plastikliistude ja mootori hooldamiseks ning kaitsmiseks. Plastikust, vinüülist ja kummist pindade ja sisustuse hooldamiseks hoonestes ja ruumides.

Kasutamine

Enne kasutamist testida toote sobivust pinna mittenähtavas kohas. Pihustada vahendiga või kanda vahend peale švammiga või mikrokiud lapiga. Pärast lühikest mõjuaega hõõruda kummikinda, polstrišvammi või pehme nahaaharjaga ja pühkida jäägid puhta imava mikrokiust lapiga või ühekordse vliisrätiga. Korrata protsessi kuni soovitud puhtuse saavutamiseni. Sobib kõigile kunstmaterjalist osadele nagu nahkpolster, armatuur, põrkeraud, ehisliistud ja vinüülkatted, uksetihendid, metall- ja plastikdetailidele.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Silikoonivaba.

Toode on õige sinule kui soovid

  • välkkiirelt puhastada, hooldada ja kaitsta kõiki plastikust, kunstnahast ja kummist sõiduidetaile ja hoonete sisustust
  • taastada heledates toonides kunstnahast polstrite puhtuse ja värskuse
  • kaitsta mootorit ja kummitighendeid tolmu, mustuse ja külmumise eest
  • silikoonivaba hooldusvahendit siidmati viimistlusega
  • muskuliinset lõhna interjöörile ja sõidukisalongi
  • üle 60 aasta täiustatud Švetisti kvaliteeti!
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS08 (terviseoht), GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Ettevaatust

UV-kaitse

On

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/