40B Leather Balm nahabalsam nahahooldusvahend nahakaitsevaha

43.94

Luksuslik Šveitsi nahkpolstri hooldusvahend, naturaalse mesilasvaha ja karnaubavaha sisaldusega. Silikoonivaba ja hingav koostis jätab nahale optimaalse siidmati läike ja heaolu aroomi. Täpne ja lihtne paigaldus ning väike ainekulu tänu tahkele koostisele. Käsitööna valmistatud nahavaha, parima Šveitsi kvaliteediga. Kõvavahapakendis 200ml.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Nahabalsam nahahooldusvahend nahakaitsevaha tahkevaha kõvavaha. Luksuslik Šveitsi nahkpolstri hooldusvahend koondab endas kõiki eeliseid ja parimaid koostisosasid omas klassis. Puhastab õrnalt ja säilitab nahka, vinüüldetaile ja plastikut. Värskendab ja muudab värvitoone intensiivsemaks.

Ei kleepu ega määri. Eemaldab mustust. Annab nahale õige elastsuse ja tagab sellega naha pikaajalise säilimise. Optimaalse siidmati läikega ja määrdetugevusega. Silikoonivaba, meeldiva lõhnanoodiga. Eriti väikese ainekuluga ja säästlik tänu kõvale tahkele koostisele. Käsitööna valmistadud naturaalse karaubavaha ja mesilasvaha sisaldusega.

Kiire ja produktiivse paigaldusomadustega. Võimaldab nahkpolstri erinevaid alasid täpselt ja suunatult töödelda ilma üleliigsete jääkideta ja vähese töövaevaga. Erinevalt tavapärastest toodetest, mille lõhn on nahka imiteeriv, on uuel tootel heaolu aroom. Hooldab sügavatoimeliselt, imendub kiiresti, saavutab ühtlaselt kaitstud, hingavad pinnad, mis on meeldiva läikega.

Kasutamine

Kanda mikrokiudlapiga ühtlaselt pinnale ja töödelda. Pinnale kantav kogus tuleks valida vastavalt vajadusele ja materjali seisukorrale.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • hoida ära sõidukite nahkistmete ja -detailide pragunemise ja kulumise
  • hooldusvahendit, mis ei kleepu ja ei anna värvi ja on silikoonivaba
  • muuta värvitoone uuevääriliselt intensiivsemaks
  • heaolulõhna sõidukisalongi
  • ühe hooldusvahendiga hooldada nahk-, vinüül- ja plastikdetaile
  • täpselt ja kerge vaevaga töödeldavat hooldusvahendit
  • parimaid luksuslikke naturaalseid koostisosi
Kaal
0.3 kg
Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lahustid

Lahustivaba koostis

Suurus

200ml

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/