32EU Saubermen universaalpuhastusvahend üldpuhastusvahend salongipuhastusvahend

14.51173.61

Universaalne üldpuhastusvahend puhastab kõik enamlevinud veekindlad materjalid sõidukis ja sisustuse kogu majapidamises. Eriti produktiivse ja säästliku koostisega ja meeldiva värske aroomiga veega lahjendatav kontsentraat.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Universaalpuhastusvahend üldpuhastusvahend salongipuhastusvahend on eriti produktiivne ja säästlik puhastuskontsentraat veekindlate pindade ja esemete igapäevaseks hoolduseks. Sõiduki salongi ja kere kõikide sünteetiliste detailide puhastamiseks. Tekstiilist ja nahast istmete, polstrite, lae, vinüül- ja plastikdetailide, kummitihendite, kabriokatuse, paadi katete ja metallist detailide puhastamiseks.

Eemaldab rasva, õli, soola, tänavamustuse, putukajäägid kõikidelt sõiduki sise- ja lakipindadelt. Töökoja, lao, tootmisruumide, eluruumide, kontori, seinte, lagede, põranda, tööriistade ja sisustuse puhastamiseks. Tekstiil- või nahkkattega diivani puhastamiseks. Meeldiva värske lõhnaga. Ei jäta kuivamisjälgi. Lenduvad Orgaanilised Ühendid (VOC) vaba.

Kasutamine

Vastavalt vajadusele veega lahjendada. Pihustada määrdunud pindadele, lasta mõjuda, tugeva mustuse korral švammi või rätiga hõõruda. Lahustunud mustusejäägid eemaldada rätiga või veeimuriga. Tavakasutuseks lahjendada veega 1:20. Veeimuriga istmete ja polstrite puhastamise lahjendada 1:10. Putukate eemaldamiseks lakipinnalt 1:6.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole,toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. VOC vaba (Šveits). VOC (LOÜ) 30,0 g/l. pH 12,7 (20°C juures). Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • vahendit, mis leotab mustuse kiiresti lahti
  • kasutada ühte efektiivset ainet kõigi salongimaterjalide puhastamiseks
  • meeldiva värske lõhnaga puhastusvahendit
  • minimaalselt vahutavat vahendit
  • väikest ainekulu ja kõrget kontsentratsiooni
  • vahendit millega pesta poleerimistarvikuid
  • turvalist vahendit, millega võib pesta kõike nii sõiduki seest ja väljast ilma pindasid kahjustamata
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

12-14 (tugevalt aluseline)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/