Eksklusiivse Šveitsi kvaliteediga, traditsioonidega ja püüdlusega täiuslikkusele on Maxolen alati ajastu tipptasemel ning on märk tõestatud esmaklassilisest keemiast ja professionaalsest teenindusest alates 1960. aastast.

BAG-i heakskiiduga Maxolen G460 desinfitseerimisvahend

Uue koroonaviiruse pandeemia ning desinfitseerimisvahendite ja hügieenitoodete nõudluse hüppelise kasvu tõttu on Maxolen tootmine töötanud nädalaid lisa töövahetustega ja nädalavahetustel. Kuid sellest ei piisa ägeda sisemaise ja rahvusvahelise nõudluse täitmiseks sellegi poolest. “Seetõttu otsustasime eraldada oma tootmisvõimsuse täielikult siseturule ja viia tarneahel võimalikult suures osas vastavusse kasvava nõudlusega, et teenindada Šveitsi elanikkonda, kliente ja tarbijaid võimalikult hästi,” selgitab Max Lehner AG omanik ja tegevjuht Dersim Stein (Maxolen).

«Vaatamata turuhindade tohutule tõusule ning piirangutele tooraine ja pakkematerjalide hankimisel hoidsime hinnad adekvaatsed ega teinud hinnatõusu; nii et me sõidame praegu endiselt soodsalt, ilma et klientidele midagi edasi annaks, » räägib Stein. Tähelepanuväärne on ka asjaolu, et mõned ettevõtted reklaamisid end ajakirjanduses peaaegu kaks korda kõrgema hinnaga, ja et neil pole kõrget marginaali. Kolmandate osapoolte pakkujate absurdsed hinnad Internetis lõpptarbijatele, aga ka apteekide märkimisväärsed varustuskulud, mis on seotud käsitsi ja alternatiivselt töömahuka omatoodangu ja villimisega, illustreerivad seda, mis situatsioonist võivad tarbijad tarneahela puuduse korral end leida. See on tõepoolest murettekitav olukord, millega tuleb tegeleda võimalikult hästi.

«Siin lipu näitamine on Maxolenile väga oluline. Šveitsi elanike toetamine Maxolen’i toodetega võitluses koroona ja väljakutsuva gripipandeemiaga on ja jääb Maxolenile eritiselt murettekitavaks, “kirjeldab Stein ja jätkab: “Lisaks desinfitseerimisvahenditele on tootmiskoormuselt teisel kohal kätepesuseep, millele järgnevad professionaalseks kasutamiseks mõeldud puhastusvahendid, kuna avalikud asutused on puhastustsüklit üldiselt intensiivistanud, et patogeenide kasvulava ära hoida või seda kõige paremini pärssida.

Eelkõige puhastatakse praegu sagedamini ja põhjalikumalt suure koormusega ruume ja avaliku elu alasid, näiteks eskalaatoririhmad, saastunud pinnad nagu nupud, istmed, käepidemed ja tualetid. Kuid laiendatud puhastus- ja hügieenivahenditega töötlemist on olukorra lahendamiseks vaja ka transpordiettevõtjatel ja ka garaažitööstuses. Seep on ka efektiivne alternatiiv koroonaviiruse kaitsmiseks ja tõrjumiseks, kuid võib võtta pikemat aega, enne kui see kätel vajamineva keemilise töö teeb. Seetõttu soovitavad hügieenieksperdid käsi pesta sageli ja käte pesemisel seebiga võimalikult kaua (30 sekundit) käsi hõõruda.

Maxolen G460 on BAG-i (Šveitsi terviseameti) heakskiiduga ja gripi- ja koroonaviiruste vastu võitlemiseks heakskiidetud desinfitseerimisvahendite ametlikus nimekirjas. Hügieeniline desinfitseerimine. 3 korda efektiivne. Bakteritsiidne, fungitsiidne ja piiratud virutsiidne toime. Nahk, käed ja pinnad. Ohutu toiduga kokkupuutel. Aldehüüdivaba. Ametlikult heaks kiidetud desinfitseerimisvahend gripi- ja koroonaviiruste vastu võitlemiseks (BAG loetelu). G450 käsiseebiga pakub Maxolen ka tõhusat alternatiivi desinfitseerimisvahenditele. Tänu tugevale pesemisvõimele pakub vedelseep kõrgemat hügieenistandardit. Tänu valitud naha niisutavatale hooldusainetele sobib G450 kätepesuseep ka sagedaseks kätepesuks.

G460 Desinfektant toote leiab siit

 Vaata saksa keelset artiklit šveitsi tuntud tehnikeaajakirjas Auto & Wirtschaft

Ostukorv

Back to Top