43W3 Dryer-Agent läikekuivataja kuivatusabi veetõrjevahend kuivatuskiirendi automaat- ja käsipesulasse

19.06283.66

Sõidukile pihustatav kuivatusabi tõrjub ja haarab veekihi kiirelt ja laiaulatuslikult kaasa ja lihtsustab puhuriga või käsitisi vee ärajuhtimist lakipinnalt. Autolakk saavutab püsiva vetteemaletõukava ja läikiva pealispinna. Kasutamiseks puhuriga automaatpesulates või pärast käsipesu. Väikese ainekuluga veega lahjendatav kontentraat. Nutikas Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Läikekuivataja kuivatusabi veetõrjevahend kuivatuskiirendi automaat- ja käsipesulasse. Kuivatusaine tõrjub ja haarab veekihi kiirelt ja laiaulatuslikult kaasa ja kergendab puhuriga kuivatamist või käsitisi vee ärajuhtimist lakipinnalt. Autolakk saavutab püsiva vetteemaletõukava ja läikiva pealispinna. Sisaldab katlakivivastaseid komponente.

Kasutamiseks puhuriga varustatud automaatpesulate pihustussüsteemides või pärast käsipesu survepritsiga sõidukile pihustades ja tavapäraselt kuivatades. Sobib kõigile enamlevinud harjadega pesulatele (polüetüleen, Sensofil, Sensotex, Teddytex- harjad). Sobib korduva veekasutusega autopesulasse. WashMax harjapesusüsteemi 4. töökäik (WM4).

Kasutamine

Kanda ainult pestud ja loputatud pindadele. Lahjendamata kujul lisada pesukaare doseerimissüsteemi. Kasutuskontsentratsioon 0,1-0,2%. Reguleerige dosaator ca. 10-25ml sõiduauto kohta. Kuivatada õhupuhuriga. Käsitisi survepritsiga pealekandmisel lahjendada eelnevalt ca 1:5 kuni 1:20, pihustada ca 10-20 pumbavajutust sõidukile ja kergelt järelloputada sõiduk ca 15-20 sekundit, soovitavalt madalasurvel ning pärast kuivatada sõiduk tavapäraselt. Vältida üledoseerimist. Enne kasutamist põhjalikult loksutada. Säilitada külmumisvabalt. Tõpne kontsentratsioon sõltub vee kvaliteedist ja selgitatakse välja katsetusmeetodil.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kuivatusabivedelikku käsi- ja masinpesulasse
  • kiiret lakipinnakuivatust koos ilusa läikega
  • katlakivivastaseid komponente
  • tugevat kontsentraati ja väikest ainekulu
  • bioloogiliselt kergesti lagunevat toodet
  • hooldusvahendit, mis sobib korduva veekasutusega automaatpesulasse
  • nutikat Šveitsi koostist ja kvaliteeti
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/