-30%

50 Pearl Shampoo vahašampoon 2-ühes autopesušampoon läikešampoon vahaga

9.31265.96

2-ühes tugeva puhastusvõimega ja kaitsega vahašampoon. Kaitsevahaga autošampoon teeb pinnad läikivaks, mustust tõrjuvaks ja vett eemaletõukavaks. Lihtsustab kuivatamist. Rohke veega lahjendatav ja väikese ainekuluga kontsentraat. Läikiv ja kaitstud pesutulemus ainult 1-töökäiguga.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Vahašampoon 2-ühes autopesušampoon läikešampoon autošampoon vahaga. Käsipesušampoon lakipinna puhastamiseks ja kaitse andmiseks ühe töökäiguga. Teeb pinnad läikivaks, mustust tõrjuvaks ja vett eemaletõukavaks. Sisaldab kuivatamist lihtsustavat ainet. Lakipinnale sõbralik ja ei jäta pinda rasvaseks. Lakipind näeb pärast pesemist välja nagu oleks traditsiooniliselt vahatatud.

Kasutamine

Šampooni kontsentraat lahjendada veega 1:200. Peale kanda auto švammi või harjaga. Alusta pesemist ülemistest detailidest liikudes allapoole. Velgedede pesemiseks on mugavam kasutada varrega pehmet harja. Veega põhjalikult loputada, soovitavalt madalsurve.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • läikivalt puhast ja kaitstud lakipinda ühe töökäiguga
  • mustust tõrjuvat ja vett eemaletõukavat vahakaitset
  • väikest ainekulu ja tugevat kontsentraati
  • optimaalset vahtu ja meeldivat lõhna
  • parimat Šveitsi kvaliteeti ja tulemust
Kaal
-
Suurus

0.5L korgiga, 0.5L push-pull, 200L, 25L, 10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/