-37%Hot

S8EU Tar Remover Aroma Free lõhnatu pigieemaldusvahend pinnasäästlik pigileotus

9.82904.35

Pinnasäästlik ja lõhnatu pigieemaldusvahend sõidukikerelt ja velgedelt tõrvaplekkide eemaldamiseks. Aastaringselt sagedaseks kasutamiseks. Valmistatud 100% Šveitsis.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Pigieemaldusvahend lõhnatu pigieemaldaja pinnasäästlik pigileotus. Lõhnavähene pigileotusvahend turvaliseks ja pinnasäästlikuks pigi- ja tõrvaplekkide, õli ja soolade eemaldamiseks sõidukikerelt ja velgedelt ning tundlikutelt pindadelt. Sagedaseks järjepidevaks kasutamiseks. Valmistatud 100% Šveitsis.

Kasutamine

Pihusta pigieemaldusvahend sõidukikere pigiga määrdunud pindadele ja lase hetk toimida. Ära lase pinnale ära kuivada. Tugeva mustuse korral hõõruda pintsliga, seejärel loputada põhjalikult veega ja pesta. Aastaringselt kasutamiseks. Kasutada lahjendamata kujul.

Koostis

Säilivusaeg originaalpakendis: piiramatu. Lõhnatu läbipaistev vedelik. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • eemaldada säästlikult tugevat pigimustust tundlikelt pindadelt ja liistudelt
  • väheselt lõhnavalt pigieemaldajat
  • väikest ainekulu ja põhjalikku puhast tulemust
Kaal
-
Mõõtmed
-
Suurus

200L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS08 (terviseoht)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/