Hot

35 Clean-All auto leotuspesuvahend kere eelleotusvahend mootoripesuvahend

11.69858.78

Vähese lahustisissaldusega eelleotusvahend õli, rasva ja tänavamustuse eemaldamiseks kõikidelt mootor-, tarbe- ja veesõidukitelt (suvel ja talvel) ja pindadelt töökojas. Kiire puhastusvõimega, vähelenduv kontsentraat uuevääriliste pindade säilitamiseks ja taastamiseks. Säästlik leotusainekvaliteet ja puhtad koostisosad Šveitsist!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

15.07.2024 - 31.07.2024 kollektiivpuhkuse ajal tehtud tellimused saadame välja alates 01.08.2024

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Leotuspesuvahend eelleotusvahend leotusvahend mootoripesuvahend. Õli, soola, rasva ja putukate ja maanteesaasta eemaldamiseks kerelt, mootorilt, tentidelt, vinüülilt ja plastikutelt, uksevahedest, kaubiku põrandalt, töökojast, paatidelt, alumiiniumilt ja velgedelt. Fosfaadivaba aluseline puhastuskontsentraat eemaldab kummihõõrdumisjäljed, grafiiditolm jm. keskkonnamustuse. Kiire toimega leotusvahend, mis ei kahjusta sõiduki plastik-, kroomdetaile ja lakipinda. Sobilik kasutamiseks suvel ja talvel.

Tänu oma tohututele mustust eemaldavatele omadustele on maxolen “CleanAll 35” ideaalne mootor- ja tarbesõidukite (šassii, presendid, metall, plastik jne) ülitõhusaks puhastamiseks, samuti kasutamiseks tööstuses ja töökodades, mis on spetsiaalselt disainitud tugeva mustuse eemaldamiseks. Sobib töötamiseks bioloogilise veepuhatusseadmetega.

Veega lahjendatav efektiivne kontsentraat on ka hea sõidukikerelt putukate eemaldamiseks. Bussi- ja kaubikupõrandate puhastamiseks ekstreemselt tugeva mustuse korral.

Kasutamine

Lahjendada veega 1:5 – 1:15 (sõidukikere), 1:1 kuni 1:5 (mootor), tugeva mustuse korral kasutada lahjendamata kujul. Segu kantakse peale kõrgsurvepesuriga või survepritsiga ja pärast lühikest mõjuaega pestakse külma või sooja veega, kõrgsurve pesuriga või tavaliselt. Tugevalt mustade pindade puhul on soovitav töödelda mehaaniliselt harjadega.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • lakipinnale, plastik- ja kroomdetailidele säästlikku puhastusvahendit
  • mugavalt kasutatavat, mitteagressivset leotusvahendit
  • kiiret ja tugevat toimet
  • väikest ainekulu ja kõrget kontsentratsiooni
  • universsaalset leotusainet kõigile maanteemustusele, kummihõõrdumisele ja putukatele
  • meeldivat vähelenduvat ja vähelõhnavat hooldusvahendit
  • tõhusat leotusvahendit professionalseks kasutamiseks
  • säästlikku leotusaine kvaliteeti ja puhtaid koostisosi Šveitsist
Kaal
-
Suurus

200L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

12-14 (tugevalt aluseline)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/