Hot

43T1 Foam Cleaner autopesuvaht leotusšampoon puutevaba aktiivleotusvaht vahupesušampoon käsipesuvaht

14.4885.52

Intensiivse vahuga leotus aktiivvaht sõidukikerelt mustuse kontaktivabaks lahti leotamiseks ja/või sõiduki pesemiseks käsitsi švammiga ja harjadega. Sõidukile kõikide vahuseadmetega ja käsipritsiga kandmiseks. Autolakki ja kaitsevaha säästvaks sagedaseks puhastuseks. Vetthülgava kuivatamistsoodustava koostisega. Rohke veega lahjendatav tugev kontsentraat. Roheline Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autopesuvaht leotusšampoon puutevaba aktiivleotusvaht vahupesušampoon käsipesuvaht. Leotusaine tasakaalustatud lahustusomadused ja šampooni pehmed pesuomadused moodustavad ühes puhastusaines tõhusa vahupesusümbioosi pinnasäästlikuks ja kiireks pesuks ühe töökäiguga. Kaitsevaha ja lakisäästlik intensiivse vahuga eelleotus vahušampoon sobib tõhusaks puhastuseks kõigi vahuseadmetega, vahukahuriga, suruõhupüstoliga, survepesuriga ja käsipritsiga.

Vahupuhastusvahend leotab lakipinnalt mustuse lahti ja on tõhus vahend käsitsi sõdiukipesuks švammi või harjadega. Tugeva vahuga ja kiirelt toimiv aktiivleotusvaht sobib õli, putukate, orgaanilise- ja maanteesaasta eemaldamiseks sõiduki kerelt, velgedelt ja rehvidelt.

Võimaldab pikka kontaktiaega, eriti püstloodis suurtel pindadel (bussid, rongid, paki- ja veoautod). Kergelt tolmuse sõiduki korral ja sagedasel sõiduki pesemisel ei vaja šampooniga üle pesemist (kontaktivaba süsteem). Suurema mustuse eemaldamiseks tuleb sõiduk pärast leotamist švammi või harjadega pesta.

Kasutamine

Kulu sõiduauto kohta ca. 10-25 ml. Käsipritsi ja survepesuri vahupüstoliga (vahukahur) kasutades eellahjendada veega 1:5-1:10. Kõrgsurvepesuri paagist doseerimisel lahjendada veega ca. 1-3%. Madalsurve vahudüüsisüsteem: lahjendada külma veega ca. 2-10%. Kanda kõikidele välisdetailidele ja uksevahedesse ja põhjalikult loputada. Vastavalt töötlusele kanda sõidukile või pealispinnale ja lasta natuke mõjuda. Seejärel korralikult loputada. Suure mustuse korral pesta sõiduk teist korda vahupesuainega, töödelda švammi või pesuharjaga ja loputada. Vahu tiheduse ja soovitud efekti saavutamiseks tuleb vee, õhu ja puhastusvahendi vahekorda optimaalselt reguleerida vastavalt vahuseadmele.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pinnasäästlikku leotusvahendit ja pesušampooni 2-ühes
  • säilitada sõiduki kaitsevaha, ehisliiste ja lakipinda
  • kiiret ja säästvat sõidukipesu ning säravpuhast tulemust
  • pikka kontaktiaega ja eelist vertikaalsete pindade pesemisel
  • pesta sõidukit väikese ainekuluga
  • pikka kontaktiaega ja eelist vertikaalsete pindade pesemisel
  • vetthülgavat leotusainet, mis võimaldab pinnal kiiresti kuivada
  • tugevat ja tihedat vahtu ja säravpuhast tulemust
  • nutikat Šveitsi kvaliteeti
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/