Hot

43W9 Foam Party vahupesuaine aktiivleotusvaht leotusšampoon eelleotusvaht vahukardin

25.89402.97

Vahuseina efektiga vahupesuaine puutevabaks vahasäästlikuks sõidukikere leotuseks või kiireks auto masin- või käsipesuks harjade või švammiga. Läiketugevdajaga ja vetthülgav, kuivatamist soodustav – premium koostis. Lase vahupeol alata!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Vahupesuaine aktiivleotusvaht leotusšampoon eelleotusvaht vahukardin vahupidu sõidukikerele. Täiuslik Maxolen WashMax vahukogemus tänu 43W9 FOAM PARTY sensatsioonilisele vahutugevusele ning ekstreemsele puhastusvõimele ja läiketugevdajale. Lase vahupeol alata! Vahuaine leotab puutevabal meetodil mustuse kogu sõidukikerelt, velgedelt ja rehvidelt lahti ja võimaldab tõhusat töötlust harjade või švammiga. Saavutab säravpuhtad ja läikivad pinnad kaitsevaha- ja lakisäästlikult. Vetthülgava ja kuivatamistsoodustava koostisega.

43W9 Vahupidu on heaenesetunde lõhnaga spetsiaalne vedel vahupuhastusvahend tõhusaks kasutamiseks kõigis käsipesu vahuseadmetes ja automaatsetes pesusüsteemides ja pesutunnelites “vahutekina” või “vahuseinana”. Suure vahutavuse ja tugevalt pinnaga haakuva ristsiduva toimega täiustatud koostis loob tihedast vahust tiheda seina, mis katab pesu ajal terve auto. WashMax harjapesusüsteemi 1. töökäik (WM1).

Kasutamine

Valatakse kontsentreeritud kujul doseerimispumba paaki. Vahu tiheduse ja soovitud efekti saavutamiseks tuleb vee, õhu ja puhastusvahendi vahekorda optimaalselt reguleerida vastavalt vahuseadmele. Kulu auto kohta ca. 10-30 ml. Meie tehnikud aitavad teil leida õige seadistuse. Käsipritsi ja survepesuri vahupüstoliga kasutades eellahjendada veega 1:5-1:10. Kanda vaht vahuseadmega kõikidele välisdetailidele ja uksevahedesse ja põhjalikult loputada. Suure mustuse korral pesta sõiduk vahupesuainega teistkorda üle, töödelda švammi või pesuharjaga ja loputada.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC vaba koostis, ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev. Meie andmetel ei ole toode EÜ direktiivide tähenduses ohtlik aine.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pesta autot sagedasti ja võimalikult ohutult
  • säilitada kaitsevaha ja lakipinda
  • pesta sõidukit väikese ainekuluga
  • pikka kontaktiaega vertikaalsetel pindadel
  • automaatpesuharjasid säästev ja kaitsev koostis
  • tugevat ja tihedat vahtu ja säravat tulemust tänu läiketugevdajale
  • vett hülgavat leotusainet, mis võimaldab pinnal kiiresti kuivada
  • lihtsat ja kiiret autopesu nutika vahupesuga!
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/