6N Rim Cleaner veljepesugeel happevaba veljepuhastaja värviindikaatoriga

21.74319.26

Happevaba veljepuhastusgeel värviindikaatoriga kõikidest materjalidest velgede turvaliseks puhastamiseks, kaasaarvatud kroom, mattpoleeritud, anodeeritud ja lihvitud velgedele. Sisaldab läiketugevdajaid. Tuntud Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Veljepesugeel happeta veljepuhastaja läigestajaga ja värviindikaatoriga Rim Cleaner 6N on neutraalne veljepuhastusvahend, mis on tugeva toimega ja sobib kõiki tüüpi velgedele. Uue generatsiooni happesisalduseta veljepuhastusgeel sobib kõikidest materjalidest velgede turvaliseks puhastamiseks, kaasaarvatud kroom, mattpoleeritud, anodeeritud ja lihvitud velgedele.

Eemaldab kindlalt tugeva mustuse ja piduritolmu, kuid samas ei kahjusta ka kõige tundlikumast materjalist veljeviimistluspindasid. Reageerib setetega ja värvub punaseks. Veljepuhastus geel ei jookse pindadelt kiiresti maha, võimaldab pikka kontaktiaega ja on kasutamisel säästlik. Vajab lühikese toimeajaga, 3-4 minutit. Jätab veljed säravalt läikima. Eriti loodussõbraliku koostisega.

Kasutamine

Pihusta määrdunud velgedele ja lase toimida 3-4 minutit. Tugeva mustuse korral töötle põhjalikult käsna või harjaga. Loputa põhjalikult kõrgsurve veega. Oluline: Mitte töötada otsese päikese käes. Kaitsta külmumise eest.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Silma sattumisel loputada rohke veega, vajadusel pöörduda arsti poole. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 10 kuni 30 °C. VOC vaba. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Eelised

  • eemaldab kiiresti tugeva piduritolmu, sodi ja mustuse
  • turvaline kastuada värvitud, anodeeritud, lakitud ja alumiinium velgedel
  • happevaba, pH-neutraalne / tasakaalustatud koostisega
  • 100% loodussõbralik
  • muudab puhastades värvi, sisaldab aktiivset värviindikaatorit
  • sisaldab läiketugevdajaid
  • puhastab ohtlikke soolasid ja talvemustust
  • meeldiva maheda lõhnaga
  • sobib kasutamiseks õli- ja veeeraldusseadmetaga
  • parim Šveitsi kvaliteet!
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

8-9,5 (nõrgalt aluseline)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/