-30%Hot

G340 Power Cleaner rasvaeemaldaja köögipuhastusvahend pliidipuhastaja valgueemaldi ventilatsiooni puhasti

15.7994.00

Suure puhastusvõimega veega lahjendatav rasvaeemaldamise kontsentraat. Eemaldab tugeva rasva ja valgujäägid köögis ja toidutööstuses. Seinte, pliidi, ahju, ventilatsiooni, fritüüride, põrandate, grillrestide, pottide, pannide, tasapindade jne. lihtne ja universaalne puhastamine rasvasest ja kõrbenud mustusest. Kasutamiseks koduköögis, restoranis, hotellis, pagaritöökojas, liha- ja kalatööstuses. Parim Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Rasvaeemaldaja köögipuhastusvahend pliidipuhastaja valgueemaldi ventilatsioonipuhasti. Suure puhastusvõimega tugevatoimeline rasvaeemaldamise kontsentraat. Eemaldab tugeva rasva ja valgujäägid majapidamises ja toitu töötlevates ettevõtetes nagu suurköögid, hotellid, pagaritöökojad, liha- ja kalatööstuses. Seinte, masinate, ventilatsiooni, fritüüride ja põrandate lihtne ja universaalne puhastamine.

Grilli, pliidi, küpsetusahju ja tarvikute puhastamiseks tugevast rasvast. Puhastab fritüüri, ventilatsioonirestid, ventilaatorid, õhupuhastid ja filtrid, köögikubu ja grillrestid. Lahustab põhja- ja külgekõrbenud toidujäägid pottidelt, küpsetusnõudelt ja ahjuplaatidelt. Sobib klaasist, plastikust, roostevabast terasest, alumiiniumist ja kõigile enamlevinud köögipindadele.

Sobib kasutamiseks vannide ja solaariumide puhastamisel. Rohke veega lahjendav kontsentraat igapäevaseks universaalseks kasutamiseks köögis. Kõigile pestavatele pindadele ja põrandatele nagu PVC, looduslik ja sünteetiline kivi. Kõigile veekindlatele sünteetilistele pindadele ja katetele.

Kasutamine

Lahjendada kontsentraat vastavalt vajadusele veega, pihustada pinnale, vastavalt mustusele lasta toimida, loputada põhjalikult puhta veega. 1:3 lahus sobib pliidi, õhupuhasti, grilli, küpsetusrestide, grillimistarvikute, küpsetusahju, uste ja treppide puhastamiseks. 1:5 lahus sobib tootmisruumide, õllekeldrite, kaitsepresentide, markiiside ja välikatete puhastamiseks. 1:10 sobib roostevaba terase, plastikmaterjalide, solaariumi, uste ja alumiiniumist aknaraamide puhastamiseks. Universaalseks igapäevaseks kasutamiseks, kerge mustuse ja tundlike pindade puhul, lahjendada veega kuni 1:100.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raskemetalle, alküülfenooletoksülaae. VOC (LOÜ) 7,58% pH 13,1 (20°C juures). Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C

Toode on õige sinule kui soovid

  • pinnasäästlikku aga tõhusa rasva eemaldava toimega kogu köögi puhastusvahendit
  • puhastada kööki põrandast kuni laeni valgujääkidest ühe universaalse vahendiga
  • eemaldada põhjakõrbenud toidujääke pottidest, küpsetusalustelt ja ahjuplaatidelt
  • sobilikku toodet kõikjale toiduainetööstusesse ja majapidamisse
  • rohke veega lahjendatavat säästlikku köögipuhastajat
  • hoida pinnad pikaajaliselt ilusa ja uueväärilisena
  • Parimat Šveitsi koostisosasid ja kvaliteeti!
Kaal
-
Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav), GHS08 (terviseoht)

pH

12-14 (tugevalt aluseline)

Tunnussõna

Ettevaatust

Suurus

10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/