-30%Hot

G430 Limescale Remover katlakivieemaldaja settepuhastusvahend happepuhasti

14.4174.75

Kiire toimega happeline katlakivieemaldusvahend nõudepesumasina, kohvimasina, õhuniisutaja, köögi, duširuumide, sanitaarruumide ja tootmisruumide puhastamiseks katlakivist ja veesetetest. Toiduainetööstuse kõrgetele nõudmistele vastav katlakivieemaldaja tõhusaks ja põhjalikuks puhastamiseks. Lõhnatu ja maitsetu puhastustulemus. Parimad Šveitsi koostisosad ja premium kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Katlakivieemaldaja settepuhastusvahend happepuhasti nõudepesumasina, kohvimasina, õhuniisutaja, köögi, kraanikausside, segistite, plaaditud seinte ja põrandate, duširuumide ja sanitaarruumide puhastamiseks katlakivist ja veesetetest. Efektiivse toimega katlakivieemaldaja kõikide seadmete, märgruumide ja toiduainetööstusele kiireks puhastamiseks katlakivist. Eemaldab ebameeldiva lõhna ja pikendab seadmete eluiga. Hoiab kokku energiakulu.

Kasutamine

Pihustada puhastatavale aparaadile või pinnale. Pärast 15 minutilist toimeaega loputada pinnad põhjalikult veega. Kasutada ainult hapettaluvate pindade puhastamiseks. Töötlemisel kanda kaitsevarustust, prille, kindaid, näokaitset ja vältida kokkupuudet silmade ning nahaga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raske-metalle, alküülfenooletoksülaate. VOC (LOÜ) vaba 0 g/l. pH 0,6 (20°C juures). Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C

Toode on õige sinule kui soovid

  • efektiivse toimega katlakivieemaldajat
  • tagada seadmete hea väljanägemise ja töökorras püsimise
  • säravpuhtaid pindasid märgruumidees, köögis ja toidutööstuses
  • lõhnatut ja maitsetut puhastustulemust
  • parimat puhastuslahendust, mis on oma ajast eest
  • Šveitsi puhtaid koostisosi ja premium rohelist kvaliteeti!
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

pH

0-2 (tugevalt happeline)

Tunnussõna

Ettevaatust

Suurus

10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/