42M Maximum autoparfüüm interjööriparfüüm salongilõhn

45.24158.62

Kiire lõhnalevikuga salongiparfüüm autosalongi ja ruumide lõhnastamiseks. Segu vanilli, magusa puuvilja ja vürtsikate maitsetaimede lõhnast. Värske aroom püsib sõidukisalongis pikaajaliselt. Parim Šveitsi lõhnakvaliteet. Nullist sajani 3 sekundiga!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autoparfüüm interjööriparfüüm salongilõhn. Nullist sajani 3 sekundiga: maksimaalse kiirendusega lõhnalevik. Annab sõidukisalongile vastupandamatu aura ja värskuse. Segu Šveitsi vanilli, magusa puuvilja ja vürtsikate maitsetaimede lõhnast. Sensuaalne ja elegante samaaegselt. Värske aroom püsib sõidukisalongis pikaajaliselt.

Kasutamine

Pihustada jalgade asetamise alasse paar pumbavajutust. Sulge sõiduki uksed ja lase salongiventilatsioonil paar minutit töötada. Polstrite ja vaipade pesemisel võib lisada väikses koguses loputusvette. Samuti võib lasta halva lõhnaallika peale või lähedusse. Võimaldab säästlikku kasutamist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • sensuaalset ja elegantset puuvilja, vanilli ja maitsetaimede lõhnakompositsiooni
  • kiiret lõhnalevikut
  • pikaajalist lõhnade kestvust
  • väikest ainekulu
  • parimat Šveitsi lõhnakvaliteeti ja puhtaid koostisosi
Kaal
-
Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Suurus

5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/