-30%Hot

G426 Clean Max-Liquid pesugeel pesupesemisvahend riidepesuvahend tekstiilipesuvahend

16.2998.06

Tugevatoimeline universaalne pesugeel raskestimäärdunud valgete ja värvilistele tekstiilide ja riiete eel- ja põhipesuks kõikides automaatpesumasinates tööstuses ja majapidamises. Lahustab kõik võimalikud mustused, eriti hästi toiduainetööstuse rasvase mustuse. Ei jäta riietele lõhna ega jääke. Töötab madalatel temperatuuridel ja säästab kangaid ning energiat. Puhas Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Pesupesemisvahend pesugeel riidepesuvahend tekstiilipesuvahend kangaste, riiete, tekstiilide ja rõivaste pesuks. Tugevatoimeline universaalne pesugeel raskestimäärdunud tekstiilide ja riiete eel- ja põhipesuks. Ei jäta riietele lõhna ega jääke. Lahustab kõik võimalikud mustused, eriti hästi toiduainetööstuse rasvase mustuse. Sobib kõikidele pestavate valgete ja värvilistele rõivaste ja tekstiilide igapäevaseks pesemiseks tavakasutuses. Ei sisalda pleegitusaineid ja pesuvalgendajaid.

Töötab madalatel temperatuuridel alates 30 kraadi, mis võimaldab pikendada tekstiilide eluiga ja vähenada energiakulu. Tõhus toime kõrge veekaredustega töötamisel kuni 45 kraadi fH. Sobib kasutamiseks tööstuses ja ettevõtetes, suurköökides, lihatööstuses ja tapamajades. Sobib köögis mineraalõlidega määrdunud rõivase, rätikute, tekstiilide puhastamiseks. Kasutamiseks eel- ja põhipesuvahendina kõikides automaatpesumasinates tööstuses ja majapidamises.

Kasutamine

Tavakasutuseks (tööstusrasvatata riided ja tekstiil) 4-5kg pesu kohta ca 40-50ml pesuvahendit sõltuvalt veekaredusest ja mustusastmest. Tööstuliku tugeva mustuse korral lisada vastavalt kaalule pesumasina dosseerimissahtlisse: 3-4kg/120ml, 5-6kg/180ml, 10kg/300ml. Veekareduse alusel doseerimine: 0-20°fH 10-15ml kuivpesu kg kohta, 20-40°fH 15-25ml kuivpesu kg kohta, üle 40°fH 25-35ml kuivpesu kg kohta. Tekstiilide tugeva määrdumise korral määrida puhatusgeeli lisaks otse määrdunud pinnale. Sobib kasutamiseks alates madalatest temperatuuridest 30-95 kraadi ja kõrge veekaredusega kuni 45 kraadi fH. Õrnade tekstiilide puhul kontrolli materjaliga sobivust mittenähtavates kohtades. Mitte lasta ainel pindade peal ära kuivada.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raskemetalle, alküülfenooletoksülaae. VOC (LOÜ) 0% pH 8,5 (20°C juures). Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C.

Toode on õige sinule kui soovid

  • universaalset pesugeeli tugeva mustuse eemaldamiseks värvilistelt ja valgetelt tekstiilidelt kodus ja tööstuses
  • pesugeeli, mis ei jäta riietele lõhnu ega jääke
  • pesuvahendit eriti nõudlikusse toiduainetööstusesse
  • säästa energiat ja vähendada tekstiilide kulumist tänu madala temperatuuriga toimele
  • efektiivset toimet kõrge veekaredusega
  • pesuvahendit, mis ei sisalda pleegitusaineid ega pesuvalgendajaid
  • kõrget kontsentratsiooni ja väikest ainekulu
  • rohelist premium kvaliteeti, mis on oma ajast ees!
Kaal
-
Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

pH

8-9,5 (nõrgalt aluseline)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/