-30%Hot

G300 Floor Cleaner põrandapesuvahend lahustivaba neutraalne puhastusgeel kõikidele põrandatele

10.5451.75

Suure puhastusjõuga lahustivaba põrandapesugeel kõikidele vetttaluvate põrandakatete pesemiseks käsitsi või masinaga. Ülla vahuga ja produktiivne, 1-liitriga kuni 3000m2. Triibuvabad säravad põrandad tänu hooldusvahendite sisaldusele. Neutraalne säästlik koostis. Õrna kiiresti hajuva heaoluaroomiga. Roheline Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Põrandapesuvahend lahustivaba neutraalne puhastusgeel kõikidele põrandatele. Suure puhastusjõuga neutraalne puhastusvahend kõiki tüüpi vetthülgavate põrandate pesemiseks. Lahustivaba puhastusvahend sobib universaalselt laminaat, PVC, PU, linoleum, plastik, kivi, kumm ja epopõrandate pesemiseks. Sobib lisaks keraamiliste plaatide, garaažipõrandate, valamute, kroomi, mööblijalgade, masinate, seadmete ja tööriistade puhastamiseks õlist rasvast, kummihõõrdumisjälgedest ja tugevast mustusest.

Ekstra tugev geeli kujul kontsentraat on üllalt produktiivne (1l kuni 3000m2) ja väikese ainekuluga, võimaldab säästlikku kasutamist ja kulu kokkuhoidu. Sobib käsitisi ja masinaga kasutamiseks ning kõikide põrandatüüpide pesemiseks. Neutraalne koostis lahustab mustuse kiiresti ja juhib efektiivselt pesuvette, kuid samas on maksimaalselt säästlik põrandakatetele. Saavutab triibuvaba puhastustulemuse ja annab põrandatele kena sära tänu hoolduskomponentide sisaldusele. Jätab ruumidess kerge ja kiirelt hajuva heaoluaroomi.

Kasutamine

Käsitisi ja masinaga kasutamiseks kõikidele põrandatüüpide. Toode lahjendatakse veega kerge mustuse korral 1:500 kuni 1:100 raske mustuse korral. Lahjendus: alates 10ml (Maxolen 1l pudeli korgitäis) 5l vee kohta; alates 20ml (Maxolen 5L kanistri korgitäis) 10l vee kohta. Parima tulemuse saavutamiseks vältida üledoseerimist. Võimalusel kasutada sooja veega.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate ega KWS-i, alküülfenooletoksülaate ega AOX-i ega raskemetalle. VOC (lenduvad orgaanilised ühendid) vaba. Bioloogiliselt kergesti lagunev. Toode on pH-neutraalne, pH väärtus on vahemikus 6,5-7,0 (lahjendamata). Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C.

Toode on õige sinule kui soovid

  • suure puhasusjõuga vahendit kõikidele vetttaluvate põrandakatete pesemiseks
  • saavutada puhtad, triibuvabad ja säravad põrandad tänu hooldusvahendite sisaldusele
  • säästa põrandakatteid tänu lahustivabale ja neutraalsele koostisele
  • pesta lisaks garaazipõrandaid, keraamikat, mööblijagalu, seadmeid ja masinaid, õlist rasvast ja kummihõõrdumisjälgedest
  • väikese ainekuluga ja kõrge kontsentratsiooniga vees hästilahustuvat pesugeeli
  • meeldivalt vähelõhnava heaoluaroomiga hooldusvahendit
  • parimat Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
-
Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

pH

6-8 (neutraalne)

Tunnussõna

Ettevaatust

Suurus

10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga

Lahustid

Lahustivaba koostis

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/