G100 Alka Max toiduainetööstuse tehase aluseline vahupuhastaja rasvaeemaldaja valgueemaldus

62.65

Leeliseline vahupuhasti spetsiaalselt toidu- ja lihatööstuse tehaseruumide, seadmete, kaubikute ja autofurgoonide tõhusaks puhastamiseks rasvast, proteiinist, valgust ja mustusest. Veega lahjendatav kontsentraat. Väike ainekulu ja tõhus toime. Vastab Šveitsi toiduainetööstuse nõuetele.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Toiduainetööstuse tehase aluseline vahupuhastaja rasvaeemaldaja valgueemaldus. Spetsiaalselt toidu- ja lihatööstuse tehase ruumide, seadmete ja toiduveosõidukite tõhusaks puhastamiseks rasvast, proteiinist, valgust ja tavamustusest. Tugevalt leeliseline pindaktiivsete ainetega puhastusvahend, tõhusaks puhastuseks vahu meetodil.

Sobib toitu töötlevatesse tehastesse ja toiduaineveokite sise- ja välipesuks. Veega lahjendatav, vedel, aluseline vaht kantakse pinnale pihusti või vahuseadmega. HEa kasutada kombineeritult 110 Acid Max desinfitseerimiseks ja ekstra puhtuseks. Šveitsi riikliku tüübikinnituse number: CHZN2539. FOPH heakskiidetud.

Kasutamine

Tavakasutuseks sobib 4-6% lahus. Kandke või pihustage Alka Max pinnale, niisutage põhjalikult pind, vajadusel töödelge harja või švammiga ja laske reageerida 5-10 minutit. Pärast toimeaega loputage rohke veega, samuti tööriistad ja mahutid. Efektiivsus ja reaktsiooniaeg tugeva mustuse korral: 50% lahus: 5 minutit; 10% lahus: 15 min. Sobib toidufurgoonide sisepesuks ja toiduveosõidukite välipesuks. Desinfitseeriv toime saavutatakse Acid Max puhastusvahendiga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raskemetalle, alküülfenooletoksülaae. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Aldehüüdivab. Säilivusaeg: tihedalt suletud piiramatu säilivusaeg.

Toode on õige sinule kui soovid

  • tõhusalt rasva, valku ja mustust eemaldavat vahupesuvahendit toidutehasesse
  • puhastada toidutehase kõiki aluselisttaluvaid pindasid ja seadmeid, sõidukeid väljast ja veofurgoonide sisemust
  • rohke veega lahjendatavat säästlikku kontsentraati
  • Šveitsi nõuetele vastavust ja kvaliteeti
  • Parimat Šveitsi efektiivsust!
Kaal
-
Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

12-14 (tugevalt aluseline)

Suurus

5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/