96 Wax Perfect püsivaha puhastusvaha läigestusvaha mikropoleervaha karnaubavaha

51.14

Läigestusvaha lakisäästlikuks kõrgläike taastamiseks, pealmise kihi puhastamiseks putukajälgedest ja mikrokriimude eemaldamiseks vähekulunud lakile. Taasta lakipinna uuevääriline läige ja karnaubavahaga kaitse vaid ühe töökäiguga. Silikoonivaba ja hingav, värvitöökoja sobilik koostis.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Püsivaha puhastusvaha läigestusvaha mikropoleervaha. Spetsiaalsete poleerimisosadega kaitsevaha, uuele ja õrna töötlust vajavale lakile. Puhastab lakipinda, eemaldab lakipinnalt putukajäljed, eemaldab mikrokriimud uuelt sõidukilt. Mikropoleerimisosakesed annavad lakipnnale süvaläike ja vastupidava kaitsekihi ühe töökäiguga. Sobib eelnevalt 97 Surface Cut poleerimispastaga eelpoleeritud lakile.

Saavuta vähese vaevaga hologrammivaba lõpptulemus ja pärliefektiga süvaläige. Karnaubavaha sisaldusega vaha on lihtne töödelda. Eemaldab alates 3000 lihvimisjäljed. Värvitöökoja sobilik silikoonivaba koostis. Sobib värskelt lakitud pindade kaitsmiseks sest laseb pinnal hingata. PolishMax poleerimissüsteemis (PM3).

Kasutamine

Kanna vaha lakipinnale ja töötle pehme poroloonpadjaga, oribitaalse- või ekstsentrilise poleerimismasinaga või käsitsi. Pärast lühikest kuivamisaega eemalada vahajäägid mikrokiudlapi või masina abil. Hologrammijälgede eemaldamiseks 97 Surface Cut eelpoleeritud pindadelt.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silikoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kaitsta lakki maanteemustuse ja keskkonnamõjutuste eest
  • lakipinda kergelt puhastada, eemaldada putukajälgi ja mikrokriime
  • lihtsalt ja mugavalt töödeldavat vaha, mis jätab sügava läike ja pärliefekti
  • eemaldada hologrammijälgi pärast poleerimist
  • kaitsta värskelt värvitud pindasid hingava karnauba kaitsevahaga
  • kergelt liistudelt eemaldatavat püsivaha
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

3

Läige (0-10)

8

Kaitse (0-10)

3

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

1L push-pull

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/