97 Surface Cut 2-ühes läigestuspasta kaitsega peenabrasiiviga poleerimispasta

44.86

Eemaldab lakipinnalt tavapärasest kasutusest tulenevaid kulumisjäljed, pinnapealsed kriimud ja hologrammid. Taastab lakipinna uueväärilise läike ja annab kaitse vaid ühe töökäiguga. Silikoonivaba värvitöökoja sõbralik koostis. Lihtne mahapühkimine liistudelt ja tihenditelt.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Läigestuspasta peenabrasiiviga poleerimispasta kaitsega. Lakipinna tavahoolduspasta kriimude ja hologrammide eemaldamiseks ja kaitseks 2-ÜHES. Ühe töökäiguga eemaldab kriimud ja vahatab silantiga. Eemaldab kriimud ja lihvimisjäljed alates 2000 ja saab täiesti hologrammivabaks poleerida.

Uuenduslik tehnoloogia, mis võimaldab saavutada soovitud tulemuse kiiresti ja vähese vaevaga. Sisaldab teflonit, mis samaaegselt kriimude eemaldamisega jätab pinnale kaitsekihi. Puudub vajadus eraldi töökäiguga pindasid vahatada. Silikoonivaba koostisega ja värvitöökoja sõbralik. PolishMax poleerimissüsteemis (PM2).

Kasutamine

Töötle lakipinda kergete kriimude puhul poroloonpadjaga ja tugevate kriimude puhul mikrofiiber või villase poleerimiskettaga. Sobib kastumiseks pöörleva või oribitaalse poleerimismasinaga. Võib kasutada ka käsitsi. Perfektse tulemuse saavutamiseks ja tugevama kaitsekihi andmiseks võib pinnad töödelda üle 96 Perfect Wax poleerimisvahaga ja pehme poroloonpadjaga või poleerimissilantiga 95 Perfect Perl.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silikooni vaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • taastada lakipinna uueväärilise läige ja kaitse vaid ühe töökäiguga ja säästa aega
  • eemaldada tavapärasest kasutusest tulenevaid kulumisjälgi, pinnapealseid kriime ja hologramme
  • poleerpastat, mida on lihtne eemaldada liistudelt ja tihenditelt
  • värvitöökojasõbralikku silikoonivabat poleerpastat
  • revolutsioonilist teflon tehnoloogial põhinevat kaitset
  • poleerimispastat kõiki tüüpi poleerimismasinatega ja käsitisi töötlemiseks
  • poleerimispastat kõiki tüüpi lakkide töötlemiseks pehmest kuni tugevateni
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

6

Läige (0-10)

6

Kaitse (0-10)

3

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

1L push-pull

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/