-37%Hot

MicrofiberOneStepPad 80mm 130mm 155mm mikrofiiber ühe töökäigu lõike poleerimispadi

9.1913.70

Ühe töökäigu mikrofiiber poleerimispadi tugevaks kriimueemalduseks ja läike saavutamiseks üheaegselt. Kõigile lakitüüpidele pehmetest kuni eriti tugevateni. Pikaajaliselt vastupdava konstruktsiooniga ja kõrge materjalikvaliteet. Diameeter: 155mm (6”), 130mm (5”) ja 80mm (3”). Kõrgus 13mm.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Mikrofiiber ühe töökäigu lõike poleerimispadi poleerimisketas MaxShine on tugeva ja kiire lihvimisomadusega, kuid samas saavutab maksimaalselt hologrammi ja hägususevaba tulemuse kõikidel lakkidel pehmest kuni tugevateni. Eemaldab keskmised ja sügavad kriimud kiiresti ja annab lakipinnale tugeva läike üheaegselt. Täiuslik poleerimistulemus vaid ühe töökäiguga.

MaxShine poleerimispadjal on optimaalse paksuse ja jäikusega poroloon. Unikaalselt tugeva ja kiire lõikeomadusega kohev mikrofiiber materjal. Õhutusava poleerimispadja keskel hoiab ära üleliigse kuumuse tekke, poleerispasta kuivamise ja pindade kahjustamise. Minimaalse kaldega serva abil saab töödelda lakipinnaga ristuvate detailide äärest lähedalt, täpselt ja tugevalt.

Kasutamiseks orbitaalse ja ekstsentrilise poleerimismasinaga. Lihtne puhastada ja pikaajaliselt vastupidava liimi ja konstruktsiooniga, kõrge kvaliteet tuntud tootjalt. Saadaval kolme erineva läbimõõduga: 155mm (6”), 130mm (5”) ja 80mm (3”). Kõrgus 13mm.

Toode on õige sinule kui soovid

  • tugevat kriimueemaldust ja läikivat tulemust ühe töökäiguga
  • parimat kontrollitavust ja täpsust
  • õhutusava, et vältida üleliigse kuumuse teket
  • lihtsalt puhastatavat töövahendit, pikaajalist konstruktsiooni ja vastupidavust
  • parimat kvaliteetset töövahendit tuntud tootjalt
Kaal
-
Suurus

80mm 3'', 130mm 5'', 155mm 6''