42F Fantastic autovärskendaja interjööriparfüüm salongilõhn

57.90

Interjöörivärskendaja autosalongi ja ruumide lõhnastamiseks. Alpi looduse ja mäestiku fantastiline aroom, millel on ispireeriv ja julgustav mõju. Väike ainekulu ja kiire lõhnalevik. Parimad puhtad koostisosad ja Šveitsi lõhnakvaliteet. 1L pihustiga pudel.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autovärskendaja interjööriparfüüm salongilõhn Fantastic esindab uut mehelikkuse ideaali ja on inspireeritud Šveitsi Alpide loodus ja mägimaailmast. Kiirgav ja selge lõhn transpordib Sind sensuaalsesse ja fantastilisse Alpi mäestikku, millel on inspireeriv ja julgustav mõju.

Kasutamine

Pihustada jalgade asetamise alasse paar pumbavajutust. Sulge sõiduki uksed ja lase salongiventilatsioonil paar minutit töötada. Polstrite ja vaipade pesemisel võib lisada väikeses koguses loputusvette. Samuti võib lasta halva lõhnaallika peale või lähedusse. Võimaldab säästlikku kasutamist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kogeda fantastilist Alpi mäestiku värskust
  • kiiret lõhnalevikut
  • pikaajalist lõhnade kestvust
  • väikest ainekulu
  • Šveitsi lõhnakvaliteeti ja puhtaid koostisosi
Kaal
1.1 kg
Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Suurus

1L pihustiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/