New

88 Graphene Shieldwall iseparanev keraamiline grafeen hüperkaitse autole paadile lakile nahale 3-5a 10H+

267.91

Uue põlvkonna iseparanev keraamiline grafeen 10H+ tugevusega kaitse autokerele, paadile, nahkistmetele, kunstnahale, plastikutele, tuledele ja velgedele pikaajalise kaitse saavutamiseks 3-5aastat. Grafeen hüperomadustega läige, libedus, kaitse, vetthülgavus ja innovaatiline isetaastusvõime termilisel töötlusel. Lihtne ja kiire paigaldamine. 30ml 2-autole. Maxolen tootetugi. Grafeen isetaastuv hüperkaitse, mis kestab!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Iseparanev keraamiline grafeen kaitse autole paadile lakile nahale 88 GRAFHENE SHIELDWALL NANO SIO2 THERMAL CERAMIC on järgmise põlvkonna püsikaitse, mis on uus tase keraamiliste pinnakatete kannul. Grafeen on süsinikuaatomitest valmistatud kärgstruktuuriga aine, mis on väga õhuke ja kerge, kuid uskumatu tugevusega 10H+

Uue põlvkonna nano SiO2 kombineerituna grafeeni hüperomadustega omab suuremat ja pikaajalisemat püsikaitset ja vastupidavust, eriliselt sügavat kõrgläiget, paremaid vetthülgavaid hüdrofoobseid omadused (beading), vähem veeplekkide tekkimist, rohkem isepuhastuvat toimet ja kõrget antistaatilist jõudlust.


Tänu toote hüpertugevale mustust eemaletõukavale omadusele püsivad kaitstud pinnad kauem puhtana ja puhastamine on edaspidi oluliselt lihtsam. Pikeneb pindade puhastusvälp, väheneb pesuvajadus ja puhastuskulud kahanevad.

Innovaatilise toote eriline omadus on iseparanev kaitsekiht, mis võimaldab mikrokriimude eemaldamist kuumtöötlusega – ilma aeganõudva, abrasiivse ja kuluka poleerimiseta! Termotöötlus aktiveerib ja taastab kaitstud pindade homogeense kriimubvaba struktuuri ja kõrgläike. Suvepäike parandab pinda autonoomselt.


Tänu isetaastuvale kaitsekihile on vajadus originaalpindade mehaaniliseks töötlemiseks edaspidi väiksem, pindade eluiga pikeneb ja hoolduskulud kahanevad. Kaitstud autokere, paadi, nahkistmete, kunsnaha, plastikute, tulede ja velgede väärtus püsib pikaajaliselt kõrge ja nende ilusast väljanägemisest on rohkem rõõmu!


88 Graphene Shieldwall komplekt sisaldab: 88 Graphene Shieldwall klaaspudel 30ml. 103 Firewater metall pudel 200ml. Z67A Aplikaatorklots 2tk. Kasutusjuhend 1tk.


Kasutamine

ettevaatusabinõud enne pinnakitse pealekandmist

1. Töötlemine peab toimuma tolmuvabas ja hästi ventileeritavas ruumis.
2. Ärge töödelge, kui sõiduk on äsja sõitnud või kui temperatuur on üle 40 kraadi.
3. Enne pealekandmist veenduge, et kattepinnad on puhtad.
4. Palun töötage toatemperatuuril 20-27 kraadi.

ettevaatusabinõud enne pinnakitse pealekandmist

1. Puhasta ja eemada kerepinnalt eelnevalt põhjalikult rasvasus. Soovitatav on kasutada MAXOLEN 103 FIREWATER või alternatiivina nahast ja tundlikuke pindade puhul SAUBERMEN 32/32X (lahjendatud 1:3), mis on saadaval eraldi.
2. Kandke kerele aplikaatori abil pinnakaitset kokkuhoidlikult, kuid piisavalt, et kataks ühtlaselt ja pühkige töödeldud pind 4-5 minuti pärast ära. Üle 5-minutilise ooteaja möödumisel muutub liigse kihi eemaldamise üha raskemaks.
3. Laske kattel 2 tundi kõveneda.

Pinnal ei tohi olla defekte nagu kriimud, värviparandused (lokaalselt ebahomogeenne tulemus) jne. ja katmiseks tuleks pinnad eelnevalt poleerida ja pesta.

Mida põhjalikum on eeltöötlus, seda parem on tulemus vigadeta ühtlase välimuse saavutamiseks, läike, püsivuse ja vetthülgavuse osas. Kasutage eelpuhastuseks MAXOLEN 103 FIREWATER või alternatiivina SAUBERMEN 32/32X (lahjendatud 1:3) puhastage töödeldavalt pinnalt põhjalikult õli, silikoon, vaha, rasv jne.

Kandke MAXOLEN 88 GRAPHENE SHIELDWALL pinnale kokkuhoidlikult doseerides tilkadena, kasutades aplikaatorkäsna. Pinnakaitset töödeldakse ristikujuliste liigutustega, et see ühtlaselt pinnale jaotuks. Toode ei tohi ära kuivada ja peab olema veel poleeritav. Sõltuvalt temperatuurist ja niiskusest võib see kõikuda 4-5 minuti vahel. Optimaalset kõvenemisaega tuleks katsetada või määrata spetsiaalselt väikesel alal. Pärast 4-5-minutilist tahenemisaega poleeri pind ühtlaselt üle mikrokiudlapiga (MAXOLEN FLAUSCHI Z56M). Laske pinnakaitsel toatemperatuuril vähemalt 2 tundi taheneda. Täielik kõvenemine toimub umbes 5 päeva pärast Palun ärge peske ega puhastage sõidukit selle aja jooksul (järelkõvenemine). MAXOLEN 77S SIOUX SPRAY või MAXOLEN 75 QUICK GLOSS sobivad pealisviimistluseks või reloadiks, et saavutada läike suurenemine ja kaitse või regenereerimine (järelkõvenemine). 30ml on piisav ca 1 sõiduauto töötlemiseks.

veljed (ei sobi pulbervärvitud velgedele)

1. Puhastage veljed põhjalikult vastavalt üldistele juhistele nagu kirjeldatud.
2. Katke veljed ja pühkige jääk 4-5 minuti pärast ära.
3. Laske kaitsel 2 tundi kõveneda.

Tumedate velgede puhul, nagu must, punane, sinine jne, tuleks toode pärast katmist ühtlaselt maha pühkida. Heledate velgede puhul, nt valge, hõbedane jne, ei pea toodet pärast katmist enam maha pühkima. Ei sobi pulbervärvitud velgedele!

nahk

1. Puhastage nahk põhjalikult tootega SAUBERMEN 32/32X (lahjendatud 1:3), mis on saadaval eraldi.
2. Kasutage ainult väikeses koguses toodet naha ühtlaseks määrimiseks, pühkige tugevalt, et kate jääks pinnale õhuke.
3. Laske kattel 2 tundi kõveneda.

plast ja esituled jne.

1. Puhastage töödeldavad osad põhjalikult üldjuhendis kirjeldatud viisil.
2. Kandke toode ühtlaselt pinnale ja pühkige 4-5 minuti pärast ära.
3. Laske kaitsel 2 tundi kõveneda.

erinõuded pärast katmist

1. PÄRAST KATMIST: Ärge peske ega puhastage autot 5-päevase ooteaja jooksul.
2. Hoidke toodet tulest eemal.
3. Palun hoidke pudelit püstises asendis ja keerake pudeli kork peale kasutamist kinni.
4. Vältige toote kasutamise ajal kokkupuudet silmade ja huultega. Kui toode satub silma, loputage koheselt rohke veega.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. külmladustus.

Eelised

 • Täiuslik kaitse uutele ja vanadele sõidukitele nahale plastikutele ja pindadele
 • 100% vastupidav puhastusvahenditele kõrge kriimustuskindlus
 • Pealmise kihi taastav iseparanemine pärast termilist aktiveerimist
 • Äärmiselt sile ja kulumiskindel
 • Ei kao värvkattelt isegi aastate pärast
 • Väga kõrge vetthülgavus ja vee eemaldumine pinnalt (hüdrokaitse/veetõrje)
 • Vähendab vihmavee- ja maanteemustuse ladestumist, vähendab veeplekke, väga kõrge mustust hülgav toime
 • Vähendab putukate nakkumist
 • Hea kaitse autopesu kriimustuste eest
 • Väga kiire ja lihtne sõidukipesu ja puhastamine (nähtav effekt)
 • Päikesekiirguse vastupidavus läbi UV-kaitse
 • Pikaajaline tähtajaline kaitse (garantii pakkumise võimalus) 2-3 aastat, maksimaalne kaitse kuni 5 aastat
 • Vastupidav puhastusvahenditele kuni pH 13
 • Vastupidav autopesudele ja kõrgsurvepesuritele
 • Suurendab värvkatte kontrastsust ja värviidentiteeti
 • Grafeen isetaastuv hüperkaitse, mis kestab!
Kaal
0.5 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

10

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

UV-kaitse

On

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Silikoon

Ei sisalda silikooni