-30%

77S Sioux Spray pihustatav kiirkeraamika läikebooster NANO püsikaitse

21.2558.77

Keraamiline pihustatav püsikaitse autolakile, salongiklaasidele, plastik- ja kroomliistudele ning kõigile teistele siledatele pindadele. Muudab laki vastupidavaks mustusele (pigi, putukad, tänavamustus) ja ilmastikumõjudele (UV-kiired, soolad, hape, oksüdeerumine jne). Kaetud pind on maksimaalselt vett ja mustust tõrjuv ja klaasiselt läikiv. Lihtne ja kiire paigaldus uuele või kasutatud sõidukile.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Pihustatav kiirkeraamika läikebooster nano püsikaitse on uuenduslik tipptehnoloogial põhinev läikiv lakikaitse silant, keraamiline nanoklaas kaitsekiht pihustataval kujul. Eriti kiire ja lihtne paigaldus, alla 30 minuti. Muudab laki vastupidavaks mehaanilisele koormusele, samuti igasugusele mustusele (pigi, putukad, tänavamustus) ja ilmastikumõjudele (UV-kiired, soolad, hape, oksüdeerumine jne). Kaetud pind on maksimaalselt vett ja mustust tõrjuv.

MAXOLEN 77S SIOUX SPRAY taastab värvide sügavuse ja annab klaasitaolise läike. Taastab väliste vinüül- ja plastikdetailide tumedad toonid ja kaitsteb UV ja kemikaalide mõju eest. Hoiab salongiklaasid puhtana ja kaitseb kroomdetaile agressiivsete kemikaalide eest. Sobib kaitsevahendiga töötlemata (vahatamata) lakkidele kandmiseks ja eelnevalt 77 SioxShield keraamikaga töödeldub pindade uuendamiseks ja värskendamiseks (reload) või lisakihina.

Kasutamine

Mida põhjalikum on ettevalmistus, seda ilusam ja püsivam on tulemus. Enne paigaldamist veendu, et pind oleks täielikult puhas, sile, seteteta (pinnarooste) ja vigastusteta (pestud, puhastussaviga töödeldud, vajadusel eelpoleeritud). Lakihooldusvahendite ja silikooni eemaldamiseks puhasta pinnad eelnevalt tootega Maxolen 103 Fire water või 20 Glass Cleaner Extra Strong. Pihusta toode pinnale ja poleeri ülekattuvate ringikujuliste liigutustega ja pehme mikrokiud lapiga ilma liigset survet avaldamata. Ei vaja toimeaega ega hilisemat ülepoleerimist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pikaajaliselt vastupidavat kaitsekihti ja süvaläiget sõidukile kuni 1 aasta
  • hooldada sõidukit edaspidi kergema vaevaga sest mustus eemaldub lihtsamini
  • intensiivistada laki ja plastiku värvitoone läiketugevdajaga
  • kaitsta lakki pigi, UV kiirguse, kuumuse, soola, maanteemustuse ja hapete eest
  • kaitsta plastik-, vinüül- ja kroomliiste UV-pleekimise ja kemikaalide eest
  • kaitsta keeruka kujuga detaile nagu veljed, uksevahed, õhurestid, summutiotsad jne.
  • värskendada ja uuendada keraamilist kaitsetöötlust klaasläikiva lisakihiga
  • kiiresti paigaldatavat ja väikese materjalikuluga hooldusvahendit
  • Šveitsi parima kvaliteediga kaitse- ja läikeboosterit
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

8

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

UV-kaitse

On

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

0.5L pihustiga, 1L pihustiga

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/