-37%Hot

AquaFlexWaterscraper kuivatuskaabits silikoonkaabits kuivatusroop autokuivataja

Original price was: 20.42€.Current price is: 12.87€.

Silikoonist kuivatusroop vee ärapühkimiseks sõidukitelt, vannitubadest, dušsinurkadest, klaasidelt, plaaditud seintelt ja kõikidelt teistelt siledatelt pindadelt pärast pesemist. Pikaajaliselt vastupidav kvaliteetne konstruktsioon ja kriimustusvaba silikoonriba.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Kuivatuskaabits silikoonkaabits kuivatusroop autokuivataja aitab sõidukilt maha juhtida suurema osa veest ja kiirendab oluliselt kuivatusprotsessi ja vähendab lapiga kuivatamise koormust. Silikoonist riba on ülimalt paindlik ja kohandub vastavalt sõiduki kerekujule. Pehme materjal ei kahjusta lakipinda. Kuivatusroobiga on kuivatamine lihtne ja kiire.

Silikoonist kuivatusroop on parim enamuse vee ärapühkimiseks sõidukitelt, vannitubadest, dušsinurkadest, klaasidelt, plaaditud ja kõikidelt teistelt siledatelt pindadelt ja tööstussektoris pärast pesemist. Pikaajaliselt vastupidav kvaliteetne konstruktsioon ja silikoonriba.

Toode on õige sinule kui soovid

  • kuivatada sõidukit kiiresti, lakipinda kahjustamata
  • kiirendada oluliselt kuivatusprotsessi ja vähendada lapiga kuivatamise töökoormust
  • mitmekülgset kasutusvõimalusi sõidukist kuni ruumideni
  • õrna kvaliteetset silikoonriba
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit
Kaal
0.3 kg