-37%Hot

MaxBarrelPump vaadipump Viton keemiapump käsipump diislipump universaalpump

Original price was: 68.08€.Current price is: 42.88€.

Universaalne Viton käsipump 20-200L kanistritest ja vaatidest kõikide Maxolen kemikaalide välja pumpamiseks. Peab vastu tugevatele lahustitele, hapetele, diislile ja alkoholile, klaasipesuvahenditele, pigieemaldajale, õlidele, leotusvahenditele jm. Teleskooptoru 340-900mm. Väljalasektoru ca 23mm.

Hurry, only 2 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Vaadipump keemiapump käsipump diislipump universaalpump Viton tihenditega 20-200L kanistritele ja vaatidele. Vastupidavate Viton tihenditega käsipump universaalseks kasutamiseks ja kõikide Maxolen kemikaalide pumpamiseks. Peab vastu tugevatele lahustitele, hapetele, diislile ja alkoholile, klaasipesuvahenditele, pigieemaldajale, õlidele, leotusvahenditele jm.

Tugevast plastikust kerge kaaluga plastikkorpus, pumbahoob ja teleskoop imutoru (340-900mm) koos vastupidavast metallist töövardaga pumpab ühe tsükliga välja optimaalses koguses ca 0,45l ainet.

Võimaldab täpset väljapumpamist ja pumpamise peatamist vahutavate ainete puhul. Väljalasketoru läbimõõt on ca 2,3cm. Pumbahoova töönurka saab muuta jõulisemalt töötamiseks viskoossete ja paksude ainetega. Värvus Kollane/must.

Toode on õige sinule kui soovid

  • universaalset vastupidavat käsipumpa kõikide enamlevinud ainete pumpamiseks
  • kerget kaalu, kuid tugevat konstruktsiooni ja töökindlust
  • tuntud Viton tihendeid ja reguleeritavat teleskoop imutoru
  • pumbata ka vahutavaid ja/või viskoosseid aineid
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit
  • kindlat järeleproovitud kvaliteeti
Kaal
0.5 kg