33 Alu Cleaner alumiiniumi roostevaba terase sulamite värviliste metallide puhastaja

30.30463.11

Spetsiaalne tugevalt happeline metallipuhastusvahend taastab alumiiniumi, sulamite, terase, raua, värviliste metallide, magneesiumi, malmi, tsingitud pindade ja terasest pindade uue sära. Puhastab pinnad tõrksast savist, õlist, rasvadest, vaikudest, katlakivist, orgaanilisest- ja keskkonnamustusest ning plekkidest. Professionaalne Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Alumiiniumi roostevaba terase sulamite värviliste metallide puhastaja. Ekstra tugev happeline kiirpuhastusvahend vana oksiidikihi eemaldamiseks ja kulunud terase ja alumiiniumpindade taaselustamiseks. Taastab alumiiniumist ja roostevabast terasest pindade uue sära. Puhastab pinnad tõrksast savist, õlist, rasvadest, vaikudest, katlakivist, orgaanilisest- ja keskkonnamustusest ning plekkidest.

Eriliselt efektiivne ja universaalselt rakendatav alumiiniumil, sulamitel, terasel, raual, värviliste metallidel, magneesiumil, malmil, tsingitud pindadel jne. Sobib (krossi)mototehnika, autoveotreilerite, järelkärude, veokikastide, haagiste, hobuseveokite, tööstusmasinate metalldetailide puhastamiseks keskkonnamustusest ning metallitööstusesse.

Kasutamine

Pihusta vahendit mustusele happekindla pihustiga või pintsliga, lasta pisut mõjuda, soovitavalt 5-10 minutit. Loputada põhjalikult kõrgsurveveega ja pesta. Tugeva mustuse korral töödelda enne loputamist pintsliga või korrata töökäiku. Ära lase pinnale ära kuivada. Kasutada lahjendamata kujul. Enne kasutamist kata tundlikud plastikud ja lakipinnad 61 BlueStar hooldusvahendiga. Mitte kasutada alumiiniumi imitatsioonil ega värvitud pindadel! Mitte jätta seisma kroomile ja alumiiniumdetailidele! Ettevaatust, reageerib metallidega, tekitades plahvatusohtlikke gaase! Mitte kasutada kuumadel värvitud pindadel ega päikese käes! Kasutage ainult hea ventilatsiooniga ruumides! Ladustada vastavalt ohtlike ainete ohutusnõuetele! Hoida originaal plastikkanistris! Hoida lukustatuna ja lastele kättesaamatus kohas!

Koostis

Bioloogiliselt kergesti lagunev. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. Lenduvad orgaanilised ühedid (VOC) vaba. Säilivusaeg originaalpakendis: minimaalselt 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Töötades kasuta kaitseprille, kindaid ja hingamiskaitset, kaitseriietust. Ettevaatust, ohtlik sissehingamisel! Kokkupuutel silmade või nahaga loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole.

Toode on õige sinule kui soovid

  • eemaldada metallidelt oksiidikihti, savi, õli ja mustust ning taastada nende sära
  • professionaalset Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

0-2 (tugevalt happeline)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/