-37%Hot

PetHairRemover koerakarva loomakarva kassikarva puru eemaldaja

Original price was: 58.66€.Current price is: 36.95€.

Eemaldab tõhusalt karvad ja peenikese puru kõikidelt tekstiilpolstritelt ja pindadelt. Istmete, põrandapolstrite, tekstiilmattide ja pakiruumi puhastamiseks looma-, koera-, hobuse-, kassi- ja juuksekarvadest. Kiire põhjalik puhtus, parima karvaeemaldus tööriistaga. Nutikas Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Koerakarvaeemalda loomakarvaeemaldaja kassikarvaeemaldaja karvaeemaldushari. Eemaldab karvad ja peenikese puru kõikidelt tekstiilpolstritelt, diivanitelt ja pindadelt. Saab kasutada looma-, koera-, hobuse-, kassikarvadega ja juuksekarvadega tugevalt määrdunud tekstiilpolstrite ja istmete puhastamiseks. Sobib peenikese mustuse ja puru eemaldamiseks jalamattidelt. Hari toob mustuse välja sügavalt tekstiilikiudude vahelt.

Kummist hari ei riku pindasid ja on turvaline kasutada, erinevalt traatharjade kasutamisest. Sobib idealselt kasutatud sõidukite hooldamiseks ja müügiks ettevalmistamiseks. Efektiivne kasutada sõiduki istmete, põrandapolstrite, tekstiilmattide ja pakiruumi puhastamiseks. Vähendab salongipuhastusele kuluvat tööega ja tõstab kvaliteeti. Maxolen Šveitsi tehase omatoode.

Toode on õige sinule kui soovid

  • karvaeemaldusharja, mis töötab päriselt efektiivselt
  • lihtsalt ja kiiresti eemaldada polstritelt karvu ja peenikest puru
  • ohutut alternatiivi traatharjale
  • hoida kokku tööaega ja tõsta kvaliteeti
  • ergonoomilist ja mugavat töövahendit
  • töövahendit, millega pääseb raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse
  • tugevat ja pikaajaliselt vastupidavat tööriista
  • nutikat Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
0.3 kg