-37%New

FLEX PXE 80 10.8EC mini aku poleerija hübriid poleerimismasin lihvija puhastaja 30-75mm

8.28490.03

Mini hübriid poleerimisaparaat 3 suurust ja 5 tööseadistust ühes. Töötamiseks kiir-vahetavate 30mm ja 75mm suuruste padjataldadega. Töötab 3-12mm võnkelise orbitaalsusega ja pöörlemisrežiimis 30-80mm poleerimispatjadega, lihvimisabrasiividega, puhastusharjadega. Painduv pikendusvõll mikropoleerimiseks alates 0,5cm. 4 erineva kiirustaseme ja astmelise käivituslülitiga ning aku ja kiirustaseme näidikuga. Ümberseadistus 10 sekundiga!

Kiire järeltellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 5-8 päeva
Soome 9-14 päeva
Läti 9-14 päeva
Leedu 9-14 päeva
Rootsi 9-14 päeva

Mini aku poleerija hübriid poleerimismasin lihvija 3 aparaadimõõtu ühes 5-30-75mm. Saavuta maksimaalne läige igas väiksemaski nurgas! Olgu see siis autosalongi kõrgläikelistelt detailidelt kriimude eemaldamine, klaverilaki poleerimine, tulede lihvimine, vigase värvitöö parandamine ja kiire kohtparanduste tegemine või punktlihvimine sügavate kriimude eemaldamiseks enne poleerimist või värvimistöid. Samuti hologrammide eemaldamine ja kõrgläikeliseks lõppviimistlemine. FLEX PXE 80 juhtmevaba mini hübriidpoleerija on mitmekülgne ja jõuline seade professionaalseks detailinguks, kohtparandusteks, autokere ehituseks ja sõidukite värvimise ja puhastamise valdkonnas.

Puhastamisest, lihvimisest ja tugevast poleerimisest kuni kõrgläikeni ühe aparaadiga! Tavapärase kahe aparaadi asemel on 30-75mm taldadega töötamise võimekus paigaldatud ühte aparaati. Lisaks painduv ülekandevõll eriti kitsaste alade mikropoleerimiseks alates 0,5 cm. Seadmel on 4 erinevat kiirustaset, astmeline käivituslüliti ning aku- ja kiirustaseme näidik. Ekstsentriline võnge: 3/12mm. Harjavaba mootor. Elektrooniline juhtimissüsteem kaitseb tööriista, suurendab selle efektiivsust ja pikendab kasutusiga. Vibratsiooni juhtimissüsteem tagab poleerpadja sujuva liikumise, vähendades koormust töökäele. Sujuvkäivitus pritsmete vältimiseks.

Mini hübriidpoleerija avaldab muljet oma lihtsa tarvikute kiirvahetussüsteemiga ilma lisatööriistu kasutamata. Saab kiiresti ja suuremate tööseisakuteta erinevates variatsioonides tarvikuid kasutada. Vaid 10 sekundiga saab vahetada pöörleva mehhanismi orbitaalse vastu või mikropoleerimisvõlli vastu. Sobib mitmekülgseteks poleerimis-, lihvimis-, puhastustöödeks harjadega ning mikropoleerimiseks eriti kitsastes tingimustes mikropoleerimis pikendusvõlli abil.

Optimaalne kaalujaotus ja nutikas 10,8 V aku asetus võimaldab poleerija täpset ja tundlikku juhtimist. Mini poleerija annab kasutajale maksimaalse liikumisvabaduse ja mugavuse nii velgede, autode, mootorrataste, paatide, haagissuvilate, veoautode kui ka lennukite poleerimisel ja viimistlemisel.

Omadused

Aku maht 2,5 Ah (laadimisaeg ca 40 min.), Aku tüüp Li-ion, Pöörete arv 00-2000/3000/4000/5000 pööret/min, Kaal 0,63 kg (akuta), Mõõtmed 265x65x95mm, Sobiva poleerimisketta läbimõõt 35-80 mm, võnge tsentrist välja 3/12 mm, Aku pinge 10,8 V

Komplekti kuuluvad standard lisad: 2×2,5 Ah aku, kiirlaadija, kohver, 3 mm orbitaaladapter, 12 mm orbitaaladapter, pöörlev adapter, Ø30 mm kinnitustald (orbitaalsele ja pöörlevale adapterile), Ø75 mm kinnitustald (ainult orbitaalsele adapterile), Ø30 mm kinnitustald (lihvimisabrasiivile)

Komplekti ei kuulu lisad: painduv ülekandevõll mikropoleerimiseks, poleerimispadjad, puhastusharjad. Kõigi võimaliku lisavarustuse kohta küsi infot müügitoelt.

Toode on õige sinule kui soovid

  • Kahe suurusega aparaadi asemel ühte aparaataati 30-75mm taldadega töötamiseks
  • Mugavat, juhtmevabat, multifunktsionaalset tööriista poleerimis-, lihvimis- ja puhastustöödeks ning väikeste ja kitsaste detailide kohttöötlemiseks alates 0,5cm
  • Pöörlevat ja hologrammivabat orbitaalset seadistust vastavalt vajadusele
  • Kiirvahetussüsteemi, mis võimaldab ümberseadistust 10 sekudiga
  • 4-kiirustaset ja kiirustundlikku käivituslülitit
  • Nutikat koormusjuhtimis elektroonikat ja led kiirus- ja akutasemeindikaatoreid
  • Vastupidavat tööriista tuntud Saksa tootjalt FLEX
  • Suurepäraseid detailseid tulemusi ühe võimeka aparaadi abil!
Kaal
2.2 kg
Mõõtmed
45 × 36 × 16 cm