-37%

MicrofiberRastaPad 160mm mikrofiiber tugev poleerimispadi lihvimispadi

Original price was: 18.76€.Current price is: 11.82€.

Mikrofiiber tugev poleerimispadi kiirete lihvimisomadustega tugevatele lakkidele. Annab lakipinnale kõrgläike lihvimisega üheaegselt. Vastupidav konstruktsioon ja kvaliteetsed materjalid professionaalseks poleerimiseks. Diameeter: 160mm ca 6”

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Mikrofiiber tugev poleerimispadi lihvimispadi lõikeketas on tugeva ja kiire lihvimisomadusega, kuid samas saavutab maksimaalselt hologrammi ja hägususevaba tulemuse. Eemaldab keskmised ja sügavad kriimud kiiresti ja annab lakipinnale kõrgläike samaaegselt. Sobib kasutamiseks eelkõige orbitaalse ja ekstsentrilise poleerimisaparaadiga. Ideaalne eriti tugevate lakkide, keraamilistele ja UV-lakkidele, paatidele ja/või tugevat töötlust vajavatele lakkidele.

Tugevamad lihvimisomadused kui villasel poleerimiskettal. Rasta mikrofiiber poleerimiskettale lisavad jäikust spetsiaalsed keerdus mikrofiibrid ja vahuga tugevdatud valged triibud. Lihtne puhastada ja pikaajaliselt vastupidav. Mõõt 160mmx10mm, sobib 150mm alustallale kinnitamiseks.

Toode on õige sinule kui soovid

  • maksimaalset kriimueemaldustugevust, lõike-, lihvimisvõimet ja läikivat tulemust üheegselt
  • parimat kontrollitavust
  • lihtsasti puhastatavat töövahendit
  • kvaliteetset ja pikaajaliselt vastupidavat tarvikut
Kaal
0.1 kg