-37%Hot

TornadorBlack suruõhu puhastuspüstol laagri ja ainepaagiga

Original price was: 366.00€.Current price is: 230.58€.

Tornador püstol ühendatakse suruõhuga (kompressoriga) ja lisatakase paaki puhastusainelahus. Seade tekitab suruõhust ja puhastuslahusest tornaadoefektiga keerise, mis toob pooridest mustuse välja ja pärast mida saab mustuse lihtsasti eemaldada.

Järeltellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 10-15 päeva
Soome 14-19 päeva
Läti 14-19 päeva
Leedu 14-19 päeva
Rootsi 14-19 päeva

Tornador suruõhu puhastuspüstol laagri ja ainepaagiga aitab puhastatava materjali pooridest ja väiksematest avaustest eemaldada mustust. Puhastatavad pinnad saavad kiiresti ja põhjalikult puhtaks. Sobib sõiduki kõikide kunstmaterjalist detailide puhastamiseks nii seest kui väljast. Puhastada saab näiteks: nahkistmed, polstreid, tekstiilmatte, lage, plastik- ja metalldetailid, istmevahed, armatuuri ja salongipuhuriavad, ukse ja detailivahed.

Tornador püstol ühendatakse suruõhuga (kompressoriga) ja lisatakase paaki puhastusainelahus. Seade tekitab suruõhust ja puhastuslahusest tornaadoefektiga keerise, mis toob pooridest mustuse välja, pärast mida saab mustuse lihtsalt eemaldada. Saab kasutada ka kuivpuhastuspüstolina ilma ainet pritsimata. Seadmel on sisseehitatud õhusurveregulaator ja liikuv põlvega suruõhu ühendusadapter. Mikropihustusega Tornador impulsspüstol tagab ühtlase ja väikese ainekulu ja annab rahalise kokkuhoiu.

Omadused

Laager-õhukeerutuselement. Töötamiseks vajaminev õhurõhk: 4,5-6,5 bar, maksimaalne soovitatav õhurõhk: 8,5 bar; kaal: 0,67 kg, õhutarbimine: 270l/min, suruõhuühendus: ¼“, ainepaak: 1L, optimeeritud õhutrbimise ja kulumisega sobib 2,2kW – 240V kolb-kompressoriga ühendamiseks. Varuosanimekiri

Toode on õige sinule kui soovid

  • kiiremini ja põhjalikumalt puhastada sõidukidetaile ja vahesid
  • vastupidavat töövahendit
  • laager õhukeerutuselementi ja väikest õhurõhu vajadust alates 4,5 bar
  • integreeritud rõhuregulaator ja liikuava põlvega õhuühendusnipplit
  • tehnoloogiat, mis on Euroopas ennast tõestanud juba palju aastaid
  • das original Tornador
Kaal
0.67 kg