39S Colourant Fix põrkerauataastaja ehisliistuuuendaja plastikuvärv nahavärv must

61.00

Must värviparanduspigment uuendab pleekinud vinüülist ja plastikust põrkerauad, ehisliistud, kummidetailid, kabriokatuse ning taastab musta kontrastse värvitooni. Täidab musta nahkpolstri mõrad värviga ning taastab ühtlase musta tooni. Kaitseb pindasid keskkonnamustuse ja UV-pleegituse eest.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Põrkerauataastaja nahavärv ehisliistuuuendaja plastikuvärv must. Sõiduki tugevalt tuhmunud ja pleekinud plastikust ja vinüülist detailde taastusvahend. Sisaldab musta pigmendiga värvainet.

Sobib tugevalt pleekinud, tuhmunud ja laiguliseks muutunud põrkeraudade, ehisliistude ja teiste sõiduki PVC, kummi, plastik- ja vinüülmaterjalide töötlemiseks. Mõranenud nahkdetailide ja istmete taastamiseks (musta tooni). Kaubiku kulunud vinüülpõrandate ja tuhmunud kummimattide musta värvi taastamiseks. Tugevalt pleekinud ja luitunud rehvide töötlemiseks ja musta tooni taastamiseks. Ratsaspordivarustuse ja nahksadulate mõrade täitmiseks. Sisaldab UV kaitset. Lihtne töödelda.

Kasutamine

Kasutamiseks erijuhtudel, kui värvaineta hoolduvahendid ei ole piisavad. Töödeldavad pinnad tuleks eelnevalt puhastada silikoonijääkidest toodetega 36a Te-Co või 18A PartsCleaner. Kanda vahend pintsli, lapi või švammiga ühtlaselt puhtale kuivale detailile ja lasta kuivada. Soovitatav kuivamisaeg on ca 3-4 tundi, mille jooksul ei ole hea värskelt töödeldud pinda märjaks teha, tolmu kätte jätta või korduvalt katta. Tugevalt tuhmunud pinnale saab vajadusel kanda mitu kihti. Kasutada lahjendamata kujul. Ladustada ja töödelda toatemperatuuril.

Koostis

Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev. VOC väiksem kui 10%. Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta.

Toode on õige sinule kui soovid

  • uuendada sõiduki vinüül- ja plastikmaterjalist tugevalt pleekinud välisdetaile musta värvipigmendiga
  • taastada tuhmunud põrkeraua, ehisliistude tugev must toon
  • taastada musta värvi vinüülist kabriokatuse värvitoonid
  • taastada mõranenud nahkpolstri ühtlased mustad toonid
  • pikaajalist kaitset keskkonnamõjude ja UV-pleegituse eest
Kaal
1.1 kg
Suurus

1L push-pull

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Silikoon

Ei sisalda silikooni

UV-kaitse

On

pH

6-8 (neutraalne)

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/