42C Carissma autoparfüüm autolõhnastaja salongilõhnastaja

44.23

Interjööriparfüüm sõidukisalongi ja ruumide lõhnastamiseks. Ümbritse ennast klassikaliselt meheliku, muskuliinse ja tugeva värskusega ning taga soliidne ja enesekindel aura. Tugev ja kiire lõhnalevik ja väike ainkulu. Šveitsi parim lõhnakvaliteet ja puhtad koostisosad. 200ml pihustiga pudel.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autoparfüüm autolõhnastaja salongilõhnastaja MAXOLEN Carissma on kujundatud värskendama kõiki interjööre. MAXOLEN Carissma lõhn põhineb muskuse lõhnal. Klassikaliselt mehelik, muskuliinne ja tugev värskus ning soliidne aura sõidukisalongile.

Kasutamine

Pihustada paar pumbavajutust sõidukisalongi, sulgeda uksed ja lasta paar minutit salongiventilaatoril töötada. Samuti võib pihustada halva lõhnaallika peale või lähedusse.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 10 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiiret lõhnalevikut
  • pikaajalist lõhnade kestvust
  • väikest ainekulu
  • Šveitsi lõhnakvaliteeti ja puhtaid koostisosi
Kaal
0.2 kg
Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Suurus

200ml pihustiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/