42X Citrux Colonia autoparfüüm salongilõhn õhuvärskendaja ruumiparfüüm

23.91

Interjööriparfüüm autosalongi ja ruumide lõhnastamiseks. Sportlik sidrunipõõsa värskus kompositsioonis päikeseküpsete viljade magusa aroomiga. Väike ainekulu ja kiire lõhnalevik. Parimad puhtad koostisosad ja Šveitsi lõhnakvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autoparfüüm salongilõhn õhuvärskendaja ruumiparfüüm. Hoogne intensiivne aroom, mis tõstab Teid sportlikult joovastava värskuse keerisesse. CITRUX COLONIA avaneb sidrunipõõsa õrnadest nootidest tohutuks värskuse jõuks magusa ja innuka tsitrusviljade kompositsioonis. Luba endale sportlikku värskust CITRUX COLONIA lõhnastajaga.

Kasutamine

Pihusta ruumidesse õhku või sõidukisalongi jalgade asetamise alasse paar pumbavajutust. Sulge sõiduki uksed ja lase salongiventilatsioonil paar minutit töötada. Polstrite ja vaipade pesemisel võib lisa väikeses koguses loputusvette. Samuti võib pihustada halva lõhnaallika peale või lähedusse. Võimaldab säästlikku kasutamist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • sõidukisalongi ja ruumidesse sportlikku sidrunipõõsa värskust kompositsioonis päikeseküpsete viljade magusa aroomiga
  • kiiret lõhnalevikut
  • pikaajalist lõhnade kestvust
  • väikest ainekulu
  • Šveitsi lõhnakvaliteeti ja parimaid puhtaid koostisosi!
Kaal
-
Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

6-8 (neutraalne)

Suurus

1L pihustiga, 200ml pihustiga, 50ml pihustiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/