42E Exotic Tropical Perfume interjööriparfüüm salongivärskendaja ruumilõhnastaja

52.12

Interjöörilõhnastaja autosalongi ja ruumide lõhnastamiseks. Puuviljase ja eksootilise värske aroomiga. Väike ainekulu ja kiire lõhnalevik. Parimad puhtad koostisosad ja Šveitsi lõhnakvaliteet. 1L pihustiga pudel.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Interjööriparfüüm salongivärskendaja ruumilõhnastaja. Koge seda puuviljalist värskust! MAXOLEN Exotic on puuviljane ja eksootiline aktiivse värskusega aroom, mis on loodud spetsiaalselt sõidukisalongi ja ruumide lõhnastamiseks.

Kasutamine

Pihustada jalgade asetamise alasse paar pumbavajutust. Sulge sõiduki uksed ja lase salongiventilatsioonil paar minutit töötada. Polstrite ja vaipade pesemisel võib lisada väikeses koguses loputusvette. Samuti võib lasta halva lõhnaallika peale või lähedusse. Võimaldab säästlikku kasutamist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kogeda puuviljast eksootilist värskust
  • kiiret lõhnalevikut
  • pikaajalist lõhnade kestvust
  • väikest ainekulu
  • Parimat Šveitsi lõhnakvaliteeti ja puhtaid koostisosi
Kaal
1.1 kg
Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

6-8 (neutraalne)

Suurus

1L pihustiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/