Hot

37 Plasto Clean salongihooldusvahend plastikukaitse tihendikaitse silikooniga

22.31301.99

Hooldab, kaitseb ja uuendab kõiki sõiduki vinüül-, kummi- ja plastikdetaile. Armatuur, uksepolstrid ja tihendid, nahkismed ja teised detailid. Mootori ja mootoriruumi kaitseks pärast pesu, rehvide läigestamiseks, plastikliistudele ja kummitihenditele. UV-kaitsega vananemisvastane toime. Lahustivaba. Saavutab tugeva läiketa, siidmati ja meeldiva aroomiga sõidukisalongi.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Salongihooldusvahend plastikukaitse tihendikaitse salongipiim hooldab, kaitseb, säilitab ja uuendab kõiki sõiduki vinüül-, kummi ja plastikdetaile. Armatuur, uksepolstrid ja tihendid, nahkismed ja teised detailid. Kaitseb mustuse ja tolmu kinnitumise eest. Pikendab uksetihendite eluiga ja kaitseb kinnikülmumise eest. Sobib kiireks nahkistmete hooldamiseks. Jätab siidmati ilma tugeva läiketa ühtlased pinnad. UV-kaitse pleekimise ja tuhmumise vastu. Antistaatiline. Jätab autosalongi meeldiva lõhna. Sobib ka keredetailide nagu ehisliistud, rehvid, tihendid, mootoriruumi hooldamiseks, taastamiseks ja kaitsmiseks.

Kasutamine

Plastikust osadele nagu armatuur, põrkeraud, ehisliistud ja vinüülkatted, uksetihendid, nahkistmed, metall- ja plastikdetailidele. Pihustada vahendiga või kanda pinnale švammi või mikrokiud lapiga. Pärast lühikest mõjuaega hõõruda. Tugev mustus eemaldada eelnevalt 32 Saubermeniga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. Sisaldab mittelenduvaid silikoone. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • säilitada sõidukisalongi detaile uueväärilisena
  • universaalset vahendit, mida võib kanda kõigile kunstamterjalist detailidele kaasaarvatud nahkistmed
  • kaitsta detaile tolmu, mustuse UV-kiirguse ja kulumise eest
  • hooldusianet, mida on lihtne töödelda
  • hooldusvahendit, mis on ülimalt säästlik
  • taastada sõidukidetailidele siidmatid ja intensiivsed toonid
  • värsekndada salongi meeldiva Šveitsi kvaliteetlõhnaga
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

UV-kaitse

On

pH

6-8 (neutraalne)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/