71 Edelmatt täismatt salongihooldus uv-kaitse läiketa nahakaitse

27.01396.54

Kuninglikele nõudmistele vastav absoluutselt täismatt salongiviimistlusvahend. Kaitseb ja säilitab kõik nahast, sünteetilisest nahast, vinüülist, plastikust ja puidust valmistatud sisepinnad, armatuuri ja ehisliistud, ilma läike aineteta ja peegelduseta. Puhastab õrnalt ja säilitab uue sõiduki originaalse tehaseviimistluse. Elegantse meeliülendava aroomiga.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Täismatt salongihooldus uv-kaitse läiketa nahakaitse. Sõiduki kõikide sisepindade õrn puhastus ja kaitsev hooldus, mis jätab täismati viimistluse. Spetsiaalne matt välimus, mis vastab kuninglikele nõudmistele.

Puhastab, kaitseb ja säilitab kõik nahast, sünteetilisest nahast, vinüülist, plastikust ja puidust valmistatud ehisliistud ja sisepinnad, ilma läike aineteta. Ei tee pindasid kleepuvaks ega rasvaseks. Hoiab ära staatilise elektri tekkimise ning tõrjub mustust ja tolmu. Tänu matile efektile ei teki enam häirivaid peegeldusi klaasidele.

Puhas matt välimus, koos mõnusa värske lõhnaga, annab interjöörile eriti kuningliku aura. Annab kõigile salongidetailidele UV-kaitse pleekimise, tuhmumise ja mõranemise vastu. Kaitseb, hooldab ning säilitab kõik uue sõiduki salongidetailid säilitades selle originaalse tehaseviimistluse. Silikooni- ja lahustivaba.

Kasutamine

Pihustage Maxolen 71 Noble Matt pinnale ja poleerige see mikrokiudlapiga ühtlaselt laiali. Pärast kuivamist on pinnad homogeense mati välimusega.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev. Silikoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • läiketa kaitset ja hooldust sõidukisalongile ja nahkpolstrile
  • säilitada uue sõiduki salongidetailide originaalset tehaseviimistlust
  • hoolduskomponentide õrna puhastavat toimet ja nähtamatut tõhusat kaitset
  • universaalset hooldusvahendit kõikidele salongidetailidele ja nahkistmetele
  • kaitsta detaile tolmu, mustuse, uv-kiirguse ja mõranemise eest
  • väikese ainekuluga säästlikku hooldusvahendit
  • värsekndada sõidukisalongi kvaliteetse Šveitsi aroomiga
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

UV-kaitse

On

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/