Hot

43W4 Hot Wax Spray kuumpihustusvaha vesivaha käsi- ja automaatpesula kiirkaitsevaha

22.91342.98

Kuumpihustusvaha masinpesulas ja käsipesulas kiireks niiskete pindade kaitsmiseks kuumalt või külmalt. UV-pleegituskaitsega kiirkaitsevaha tõrjub ja haarab veekihi kiirelt ja laiaulatuslikult kaasa ning aitab sõidukit lihtsamini ja kiiremini kuivatada. Annab lakipinnale püsiva kõrgläikega kaitsekihi, hooldab ja säilitab sõiduki välispindasid ja takistab mustusel kinnituda. Väikese ainekuluga veega lahjendatav kontsentraat.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Vesivaha kuumpihustusvaha käsi- ja automaatpesula kiirkaitsevaha kontaktivaba puutevaba paigaldusega. Kuumalt või külmalt otse niiskele pinnale pihustatav termovahakontsentraat jätab kogu sõiduki pinnale tugeva kõrgläikelise kaitsekihi. Märgvaha tõrjub ja haarab veekihi kiirelt ja laiaulatuslikult kaasa, lihtsustab ja kiirendab sõidukikuivatamist Annab lakipinnale särava läikega kaitsekihi, hooldab ja säilitab sõiduki välispindasid põhjalikult ja pikaajaliselt. UV-päikesekiirguse kaitsekomponentidega.

Kasutamiseks automaatpesula kuumvaha pihustussüsteemides, iseteeninduspesulates või pärast käsipesu survepritsiga sõidukile pihustades. Sobib kõigile enamlevinud harjadega pesulatele (polüetüleen, Sensofil, Sensotex, Teddytex- harjad). Sobib korduva veekasutusega autopesulasse. Bioloogiliselt kergesti lagunev. WashMax harjapesusüsteemi 3. töökäik (WM3).

Kasutamine

Kanda ainult pestud ja loputatud pindadele. Lahjendamata kujul lisada pesukaare doseerimissüsteemi. Kasutuskontsentratsioon 0,1-0,2%. Reguleerige dosaator ca. 10-25ml sõiduauto kohta. Käsitisi survepritsiga peale kandmisel lahjendada eelnevalt ca 1:5 kuni 1:20, pihustada ca 20-30 pumbavajutust sõidukile ja kergelt järelloputada sõiduk ca 15-20 sekundit, soovitavalt madalasurvel ning pärast kuivatada sõiduk tavapäraselt. Parim tulemus kuuma/lt veega lahjendamisel. Vältida üledoseerimist (jääb rasvaseks). Üledoseerimine ei anna paremat kaitset. Enne kasutamist põhjalikult loksutada. Säilitada külmumisvabalt.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • otse niisekele pinnale kantavat märgvaha käsi- ja masinpesulasse
  • lihtsat, kiiret ja mugavat kontaktivabat ja puutevabat paigaldust
  • väiksema ajakuluga ja lihtsamini sõidukit kuivatada
  • kiiret lakipinnahooldust koos kaitse ja särava läikega
  • kaitsta sõidukit UV-päikesekiirguse eest
  • tugevat kontsentraati ja väikest ainekulu
  • meeldivalt lõhnavat sõidukit ja tööruumi
  • bioloogiliselt kergesti lagunevat toodet
  • hooldusvahendit, mis sobib korduva veekasutusega automaatpesulasse
  • parimat Šveitsi koostisnutikust ja kvaliteeti

Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

UV-kaitse

On

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/