Hot

43W1 Active Foam aktiiv leotus vaht puutevaba vahupesu leotusšampoon käsi- ja harjapesuks

18.03244.67

Leotus aktiivvaht sõidukikerelt mustuse kontaktivabaks lahti leotamiseks ja/või sõiduki pesemiseks käsitsi švammiga või masinpesuharjadega. Lakki ja kaitsevaha säästvate ning pesuharjade libisemist soodustavate komponentidega. Veega lahjendatav tugev kontsentraat. Nutikas Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Aktiiv leotus vaht puutevaba leotusšampoon käsi- ja harjapesuks. Leotusaine tasakaalustatud lahustusomadused ja šampooni pehmed pesuomadused moodustavad tõhusa vahupesusümbioosi pinnasäästlikuks leotuseks ja pesuks ühe puhastusainega. Kaitsevaha ja lakisäästliku intensiivse vahuga eelleotus vahušampoon tõhusaks puhastuseks kõigis automaatpesusüsteemides ja käsipesu vahuseadmetes.

Tugeva vahuga ja kiirelt toimiv aktiivleotusvaht sobib õli, putukate, orgaanilise- ja maanteesaasta eemaldamiseks sõiduki kerelt, velgedelt ja rehvidelt. Efektiivne ja tõhus ka käsitsi survepritsi või vahupüstoliga pinnale kandes.

2-ühes sõidukikerelt mustuse kontaktivabaks lahti leotamiseks ja/või pesemiseks käsitsi švammiga või masinpesuharjadega. Harjade libisemist ja lakisäästvat pesu soodustavate komponentidega. WashMax harjapesusüsteemi 1. töökäik (WM1).

Kasutamine

Valatakse kontsentreeritud kujul doseerimispumba paaki. Kulu auto kohta ca. 10-25 ml. Käsipritsi ja survepesuri vahupüstoliga kasutades eellahjendada veega 1:5-1:10. Kanda kõikidele välisdetailidele ja uksevahedesse ja põhjalikult loputada. Suure mustuse korral pesta sõiduk teist korda vahupesuainega, töödelda švammi või pesuharjaga ja loputada. Vahu tiheduse ja soovitud efekti saavutamiseks tuleb vee, õhu ja puhastusvahendi vahekorda optimaalselt reguleerida vastavalt vahuseadmele.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC vaba koostis, ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev. Meie andmetel ei ole toode EÜ direktiivide tähenduses ohtlik aine.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pinnasäästlikku leotusvahendit ja pesušampooni 2-ühes
  • säilitada sõiduki kaitsevaha ja lakipinda
  • kiiret ja säästvat sõidukipesu ning säravpuhast tulemust
  • head harjade libisemist ja lakisäästvat pesu
  • pesta sõidukit väikese ainekuluga
  • pikka kontaktiaega ja eelist vertikaalsete pindade pesemisel
  • tugevat ja tihedat vahtu ja säravpuhast tulemust
  • nutikat Šveitsi kvaliteeti
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/