43T2 Self-Dryer keemiline veeplekivaba kuivatusvahend isekuivav puhurita läikekuivatus

15.3892.50

Keemiline veeplekivaba kuivatusvahend kasutamiseks kuivatuspuhuri puudumisel masinpesulas või kuivatamise abistamiseks halva kvaliteediga kareda vee puhul käsipesulas. Eriti sobilik suurte pindade kuivatamisel: bussid, rongid, trammid, veoautod, paadid. Saavutab plekivabad ja läikivad pinnad, mis ei kleebi mustust. Nutikas Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Keemiline veeplekivaba kuivatusvahend isekuivav puhurita läikekuivatus. Aitab sõidukil pärast masinpesu või käsipesu kiiresti kuivada ja jätab pinnad säravläikivaks ja plekituks. Kuivad pinnad ei kleebi mustust.

Selle eritootega loputatakse ära kõik vees olevad mineraalid ja soolad ning vesi ei jäta kuivamisel plekke. Hea kasutada kuivatuspuhuri puudumisel masinpesulas või halva kvaliteediga kareda vee puhul käsipesulas.

Vee ja kuivatusaine lahus kantakse pinnale harjapesu doseerimissüsteemiga, madalsurve doseerimissüteemiga või survepritsiga pärast käsipesu (kuivatamise abistamiseks). Lahus valgub pindadelt maha ja sõiduk on kiiresti kuiv, puhas ja läikiv. Eriti sobilik kasutada suurte pindade kuivatamisel: bussid, rongid, trammid, veoautod, paadid ja pesulates kus puudub kuivatuspuhur.

Kasutamine

Veega lahjendatud kujul kantakse sõidukile. Vee karedus üle 18° dH lahjendada eelnevalt veega 1:2. Vee karedus alla 18° dH lahjendada eelnevalt veega 1:4. Lõplik lahjendus läbi doseerimissisüsteemi ca 1:500. Kuivatamise abistamiseks, käsitsi survepritsiga peale kandmisel, lahjendada eelnevalt ca 1:5 kuni 1:20, pihustada ca 20-30 pumbavajutust sõidukile ja kergelt järelloputada sõiduk ca 15-20 sekundit, soovitavalt madalasurvel. Õige lahjenduse leidmiseks tuleb erinevat kontsentratsiooni testida vastavalt vee kvaliteedile.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta, optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kuivatada sõdiukit kuivatuspuhuri puudumisel
  • kuivatada sõidukit veekaredusest tingitud plekkideta
  • lihtsustada suurte sõidukite kuivamist nagu bussid, veoauto, trammid
  • kiiret lakipinnakuivatust koos ilusa läikega
  • saavutada särvavad kuivad pinnad, mis ei kleebi mustust
  • kiirendada ja tõsta automaat- ja käsipesu kvaliteeti
  • tugevat kontsentraati ja väikest ainekulu
  • bioloogiliselt kergesti lagunevat toodet
  • hooldusvahendit, mis sobib korduva veekasutusega automaatpesulasse
  • nutikat Šveitsi koostist ja kvaliteeti!
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/