Hot

6A Rim Cleaner veljehape veljepuhastaja veljepesu tugev läigestajaga

16.641,141.98

Tugev veljehape eemaldab turvaliselt tõrksa mustuse, piduritolmu ja setted lakitud alumiiniumvelgedelt. Paneb veljed läikima nagu uus. Puhas koostis ja lenduvad orgaanilised ühendid vaba.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Veljehape veljepuhastaja veljepesu tugev läigestajaga eemaldab sõiduki velgedelt ka kõige tugevama sissepõlenud piduritolmu ja lisaks õli, tänavamustusemustuse ja rasva. Tänu läiketugevdajale annab veljele ilusa läike. Sobib kerge pinnarooste eemaldamiseks lakipinnalt. Ei sobi lakkimata kroomvelgedele ja mattpoleeritud velgedele. Roostevastane toime. Veega lahjendatav. VOC (lenduvad orgaanilised ühendid) vaba.

Kasutamine

Pihusta vahendit veljele ja lase mõjuda ca 3 min. Seejärel korralikult surveveega loputada. Mitte kasutada päikese käes või soojenenud pindadel. Mitte kasutada ilma lakikihita metallikvärvide peal. Mitte lasta ära kuivada. Ettevaatust reageerib metallidega.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Silma sattumisel loputada rohke veega, vajadusel pöörduda arsti poole. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC vaba. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiire toimega veljepuhastajat, mis eemaldab erineva tugeva mustuse ja piduritolmu
  • ilusat läiget velgedele
  • töökeskkonnas vähelenduvat ainet (VOC 0,0%)
Kaal
-
Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

0-2 (tugevalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/