-37%HotNew

MaxCleaningSponge 4-pakk nõudepesušvamm puhastusšvamm küürimisšvamm putukašvamm nõudepesunuustik

Original price was: 6.04€.Current price is: 3.81€.

Puhastsusšvamm spetsiaalse võrkkattega nõude pesemiseks, pottide küürimiseks, köögitasapindade, pliidi ja ahju puhastamiseks, seinete, lagede, polstrite ja esemete küürimiseks, putukajääkide eemaldamiseks lakipinnalt ja klaasidelt ja tööstusesse. HACCP nõuetele vastav. Mõõdud 13,6x9x2,6cm. 4tk pakis.

Hurry, only 8 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Nõudepesušvamm puhastusšvamm küürimisšvamm putukašvamm nõudepesunuustik puhastusnuustik. Švammil on spetsiaalse võrguga kaetud struktuur. Kiudude muster koosneb 4 heegeldatud mustust haakivast lillekujust, mis suudavad efektiivselt eemaldada tugeva mustuse ja saaste õrnal abrasiivsel meetodil. Švammi teine pool on optimaalselt pehmest poroloonmaterjalist. Ideaalne toiduainetööstuse ja HORECA jaoks, aga ka tööstuslikeks rakendusteks.

Sobib nõude pesemiseks, pottide küürimiseks, köögitasapindade, pliidi ja ahju puhastamiseks, seinete lagede, polstrite ja esemete küürimiseks, putukajääkide eemaldamiseks lakipinnalt ja klaasidelt ja tööstusesse. Vastupidav agressiivsetele kemikaalidele.

Küürimisšvamm ei kogu kiudude vahele mustust ja seda on lihtne puhastada, ei soodusta bakterite teket. Professionaalseks kasutamiseks, pikaajaliselt vastupidav töövahend. HACCP nõuetele vastav. Pestav 90 kraadi juures nõudepesu- või pesumasinas. Mõõdud 13,6x9x2,6cm. Värvus punane must.

Toode on õige sinule kui soovid

  • eemaldada tõrksat mustust õrnal abrasiivsel meetodil
  • pesta nõusid, küürida potte, puhastad esemeid ja pindasid hoonetes, eemaldada putukajääke sõidukilt
  • küürimisšvammi nõudepesu- ja pesumasinas pesemisvõimalust
  • puhastusšvammi, mis ei kogu kiudude vahel mustust ja baktereid
  • HACCP nõuetele vastavust
  • professionaalseks töökoormuseks ja tööstuses pikaajaliselt vastupidavat töövahendit
  • sooduspakki 4 švammiga
  • vau puhtust!
Kaal
0.1 kg