-37%HotNew

Original price was: 20.33€.Current price is: 12.81€.

Tolmuluud pehmest ja kohevast lambavillast salongi- ja näituseautode hooldamiseks. Pühib efektiivselt ja ohutult tolmu lakipinnalt, sõidukisalongist esemetelt ja pindadelt kodus ja kontoris. Kogupikkus 62cm, puidust varre pikkus 32cm, diameeter 16cm.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Tolmuluud, tolmuhari, salongiluud, lambavillane, salongi- ja näituseautode hooldamiseks. Pehme ja kohev lambavill kogub efektiivselt ja ohutult tolmu endasse nagu magnet ja sobib tolmu eemaldamiseks salongiautode lakipinnalt ja sõidukisalongist.

Tänu kergele kaalule, peenikesele varrele ja suurele kohevusele mahub raskesti ligipääsetavasse kohtadesse ja võimaldab eriliselt õrna töötlust. Tolm eraldub harja kloppimisel ja keerutamisel kiiresti ja põhjalikult. Sobib hästi tolmu eemaldamiseks kodus ja kontoris: lühtritelt, valgustitelt, elektroonikalt, raamatutelt, riiulitelt, kardinatelt, maalidelt jne. Kogupikkus ca 62cm, puidust varre pikkus 32cm. Diameeter 16cm.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiiresti ja ohutult puhastada sõiduki lakipindu ja salongidetaile tolmust
  • head ligipääsetavust ja eriliselt õrna töötlust
  • lihtsalt ja põhjalikult eraldada tolmu harjast
  • eemaldada tolmu pindadelt ja esemetelt sõidukis, kodus ja kontoris
  • kvaliteetset töövahendit tuntud tootjalt
Kaal
0.05 kg
Mõõtmed
62 × 16 × 16 cm