-37%Hot

DrillBrushSoft 8cm trellihari tekstiilihari nahahari polstrihari

Original price was: 34.07€.Current price is: 21.47€.

Trellihari pehmete harjastega salongipuhastuseks. Riide, naha, kunstnaha, seemisnaha, vinüüli märgpesuks ja polstrite kiireks mehhaanilises harjamiseks ja töötlemiseks. Optimaalne diameeter 8cm tagab piisava tööjõudluse, hea ligipääsu detailidele ja ohutu kasutamise.

Hurry, only 4 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Trellihari tekstiilihari nahahari polstrihari salongipesuks ja puhastamiseks. Harjamiskindlate materjalide mehhaaniliseks puhastamiseks, pehmete harjasetega. Optimaalne läbimõõt, 8cm, tagab piisava tööjõudluse ja hea ligipääsu detailidele. Pehmed harjased sobivad riide, naha, kunstnaha, puidu, metalli, seemisnaha, vinüüli märgpesuks ja harjamiseks.

Mehhaniline töötlus annab eelise kiiremini ja põhjalikumalt töödelda suuri või tööstuslikus koguses diivaneid, vaipu, jalanõusid ja harjamiskindlaid detaile majapidamises ja sõidukis. Kohandub reljeefsete pindadega. Kuivalt harjamisel eemaldab tolmu, ebemed ja lahtise mustuse. Mõõtmed D8cm, harjased H2cm, trelliühendus D6mm.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • töödelda põhjalikult ja kiiresti tekstiilistmeid, vinüüldetaile, polstreid ja matte sõidukis ja hoonetes
Kaal
0.2 kg