44 Odourkiller õhuvärskendaja haisutapja lõhnaeemaldaja ruumilõhnastaja

29.30405.53

Lõhnaeemaldja ebameeldivate lõhnade kõrvaldamiseks autosalongist, veesõidukitest ja ruumidest. Kasutada suitsu-, niiskuse-, loomalõhnabakterite eemaldamiseks. Ellimineerib halva lõhna allika. Parim Šveitsi kvaliteet.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Õhuvärskendaja haisutapja lõhnaeemaldaja ruumilõhnastaja abameeldiva lõhna kõrvaldamiseks. Neutraliseerib halvad lõhnad sekunditega, jätab meeldiva värske aroomi. Antibakteriaalse toimega. Kasutada suitsu-, niiskuse-, loomalõhnabakterite eemaldamiseks autosalongist ja ruumidest.

Kasutamine

Pihustada õhku ca. 3-5 pumbavajutust. Polstritest ja vaipadest lõhnabakterite eemaldamiseks lisada väike kogus ainet loputusvette, lõhnasllika ellimineerimseks. Võimaldab säästlikku kasutamist.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 10 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • taastada värske lõhna ja hävitada halva lõhna allika
  • neutraliseerida halvad lõhnad sekunditega
  • väikese ainekuluga säästlikku lõhnaeemaldajat
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Ettevaatust

pH

6-8 (neutraalne)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/